Sizden Hoşlandığını Gösteren 14 Detay

 Sizden Hoşlandığını Gösteren 14 Detay
Digiqole ad

Birlikte vakit geçirdiğiniz, sohbet ettiğiniz kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak bazen hiç kolay olmuyor.

Size yürüyor mu yoksa sadece kibarlık mı yapıyor? İnsanı delirten sorular havada uçuşuyor!

Neyse ki GMag olarak buradayız ve size bazı tavsiyelerimiz var. Karşınızdaki kişi sizden hoşlanıyor mu bir fikir edinmek için, aşağıdaki işaretlere bakabilirsiniz 😉

#1: Kendi kendine mesaj atıyorsa

Bu önemli. Eğer konuşmayı sürekli siz başlatıyorsanız, karşınızdaki kişi sizi düşünüyor mu asla tam olarak bilemezsiniz. Fakat siz bir adım atmadan o size mesaj atıyorsa, hiç değilse sizle konuşmaktan keyif alıyor demektir.

#2: Mesajlarda emoji kullanıyorsa

Bu ilk bakışta saçma gelebilir, ama emojiler artık hayatımızın bir parçası. Evet, bazıları hala kullanmıyor ve kendilerine has bir tarzları var. Fakat siz bir öpücük, bir kalp attığınızda karşılık olarak bir tebessüm bile almıyorsanız… Orada bir problem olabilir.

#3: Mesaj atmak yerine arıyorsa

Sesinizi duymak istiyor – harika! Her şeyin mesajla, yazıyla, minimum eforla ilerlemesi için kurgulanmış bu düzende birinin sizi araması ne demek bir düşünün.

#4: Sonraki buluşmaları planlıyorsa

Birini görmezden gelmişliğiniz varsa, görmezden gelmek nasıl olur bilirsiniz. Karşınızdaki kişi varlığınızı umursamıyor, hatta kendisini unutmanız için can atıyorsa bunu anlayabilirsiniz.

Aynı şekilde, varlığınızdan memnuniyet duyuyorsa da! Sizle plan yapıyorsa, sonraki buluşmalar hakkında konuşuyorsa, bu iyiye işaret demektir.

#5: Soru soruyorsa

Karşınızdaki kişi sizi kibarlıktan dinliyorsa, boş cevaplarla sizi geçiştirmek isteyebilir. Bunun yerine sorular soran, ne anlattığınızı anlamak için çaba gösteren biri belli ki sizle ve hikayelerinizle ilgileniyor demektir!

#6: Sizi evine davet ediyorsa

Eğer sizinle sadece kibarlıktan vakit geçiriyorsa, ev gibi özel bir alana davet etmeme ihtimali bir hayli yüksektir. Davet ediliyorsanız, bu iyi bir işaret.

#7: Sizi kalmaya davet ediyorsa

Bu, bir önceki işaretin ileri seviyesi. Film, yemek, sohbet belki daha fazlası… Taksi arayıp çıkmak üzereyken gelen bir “Kalsana” cümlesi – artı artı artı!

#8: Gün içinde sizle konuşuyorsa

Eğer aldığınız tek mesaj gecenin 3’ünde “Ayakta mısın?” ise, karşınızdaki kişinin aklındaki yeriniz kısıtlı olabilir. Bunun yerine gün içinde sizle konuşmak isteyen, gününüzü merak eden, sizi güldüren birine ihtiyacınız var. Gerçek sevgi budur.

#9: Arkadaşlarıyla tanıştırıyorsa

Arkadaş deyip geçmeyin, herkesin arkadaş çevresi kendi ortamıdır. Birisi sizi kendi ortamına sokuyorsa, bu etrafında olmanızı istediği yönünde anlaşılabilir.

#10: Sadece yemek yemek veya film izlemekten daha dolu buluşmalar geçiriyorsanız

Yemek ve film güzel ama sadece bunlardan ibaret buluşmalar biraz liseli işi. Konuşuyorsanız, birbirinizi daha yakından tanıyorsanız işler yolunda demektir.

#11: Sırlarını sizle paylaşıyorsa

Belki bir çocukluk travması ya da daha komik birşeyler. Öyle ya da böyle, herkesle paylaşmak istemeyeceği detayları sizle paylaşıyorsa, belli ki bu kişi sizi özel bir yere koyuyor.

#12: Size karşı açıksa

Bazıları açık ilişkileri tercih ediyor ve bu konuda en baştan açık olmak istiyor. Eğer birlikte olduğunuz kişi size bunu paylaşacak kadar saygı duyuyorsa, bu iyi bir durum. Tabii böyle bir duruma sizin nasıl yaklaşacağınız, sizin kararınız.

#13: Birşeyler ısmarlıyorsa

Aklınız hemen pahalı hediyelere gitmesin. Bir kahve, bir tatlı, çiçek… Bunlar çok daha anlamlı ve sevgi dolu mesajlar içerebilecek şeyler.

#14: Sizi bir seyahate davet ediyorsa

Ziller çalsın! Aklı selim hiçbir kişi, birlikte olmak istemediği birisini seyahate davet etmez. Eğer böyle bir teklifle kapınız çalınıyorsa, bilin ki seviliyorsunuz!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin