Size İlgisi Olmadığını Gösteren 17 İşaret

 Size İlgisi Olmadığını Gösteren 17 İşaret
Digiqole ad

İlişkilerin kaderi genelde ilk üç ayda belli olur.

Aşk başa vurunca, kötü gidişatı görmezden gelebiliriz. İşler iyiymiş gibi düşünmek, işlerin gerçekten iyi olduğuna dair bir şey anlatmıyor.

Hatta öyle işaretler var ki, “Yok canım” diye göz ardı etmek çok kolay iken aslında karşı tarafın size olan ilgisine veya ilgisizliğine dair çok şey anlatabiliyor.

1. Mesajlarınıza yanıt vermiyorsa

Her dakika mesaj beklemek başka bir şey. Fakat kimse bir mesaj bile atamayacak kadar meşgul olamaz. Eğer mesajlarınıza yanıt gelmiyorsa, size çok da bayılmıyor olabilir.

2. Sosyal medyada fazla vakit geçiriyorsa

Sosyal medya ile değil, sizle vakit geçiriyor olmalı – en azından seviyorsa!

3. Ya da hiç geçirmiyorsa

Sosyal medya alışkanlıklarındaki değişiklikler genelde tatsız mesajlar verir. Tıpkı bir anda sosyal medya canavarı olması gibi ortalıktan kaybolması da, iyi bir işaret olmayabilir.

4. Telefonu bir anda bozulduysa

Özellikle siz bundan günler sonra haberdar oluyorsanız. YALAAAAN!

5. “Son görülme” belirtecini kapattıysa

Son görülme saatini bilmezsek ne zaman ne yaptığını nasıl anlayacağız? Böyle bir saçmalık olabilir mi. Kim olursa olsun son görülmeyi kapatmak oyunbozanlıktır…

6. Arkadaşları size soğuk yapıyorsa

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Bazen kişiyi kendisinden önce arkadaşları ele verir. Bunu göz önünde bulundurun – arkadaşları size soğuk yapıyorsa, hoşlandığınız kişi de size karşı soğuk olabilir.

7. Süslenip püsleniyorsa

Bu biraz alışkanlık meselesi. Her zaman spor, sade takılan partneriniz bir anda süslenmeye başladıysa yeniden meydana çıkmak istiyor olabilir.

8. “Belki”ler, “Bakarız”lar çoğaldıysa

Belirsizliğin artması iyiye işaret değil. Netleştirilmemiş planlar, tarihi belli olmayan buluşmalar, sona bağlanmayan konuşmalar… Bunlar artıyorsa, ilişki iyi bir yere gitmiyordur.

9. Nezakette çifte standart

Dostlarına, komşularına, etrafındaki diğer kimselere daha kibarken size karşı katı ve acımasız ise, karşınızdaki kişi ilişkinize düşündüğünüz kadar değer vermiyor olabilir.

10. Arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirmek istiyorsa

Sağlıklı seviyelerde arkadaş takılmalarını kastetmiyoruz tabii ki. Fakat her akşam her akşam sizle zaman geçirmek yerine ‘kanka’larıyla bir araya geliyorsa dikkatli olmakta fayda var.

11. Telefonunu saklıyorsa

Ekranı saklamak ve telefonu tuvalete götürmek – bu ikisi kocaman işaretler. Bunları yapan kimseden hayır gelmez, bizden söylemesi.

12. Bir gülümsemeyi bile çok görüyorsa

Aslında açıklamaya ihtiyacı olmayan bir madde. Gülümsemek sevginin ve pozitifliğin aldığı en saf formlardan bir tanesi. Bunu görmüyorsanız, yanlış yerdesiniz.

13. Vücut dili

El tutmamak, uzak durmak, temastan kaçınmak gibi davranışlar soğukluğun dik alası. Sevmek dokunmayı beraberinde getirir. İyi bir sebebi olmadığı sürece sizle temas kurmak istemeyen kimseye katlanmayın. Salın gitsin.

14. Son dakika planları

Bir buluşmasını bile aksatmayan partneriniz bir anda son dakika planları ve önemli işler nedeniyle buluşmalara geç kalıyorsa… Aldatıyor demeyeceğiz fakat birşeyleri daha fazla önceliklendirdiği kesin.

15. “Ağırdan almak” taraftarıysa

Ağırdan almak isteyen kimse, aslında ağırdan almak istemez. Bunu söylediği kişinin doğru kişi olmadığını düşünür. Acı ama gerçek.

16. Başkasıyla yatıyorsa

Bu “takılmalık” bir ilişkiyse ve tamamen kabul ediyorsanız bile, başkasıyla yatıyor olması sizi rahatsız etmiyorsa burada bir problem olabilir. Biraz düşünün.

17. Her zaman “meşgul” ise

Lütfen. İş, aşktan – ve hatta spesifik olarak birilerinin aşkından – kaçmak için her zaman harika bir bahane. Birisi size sürekli “meşgulüm” muhabbeti yapıyorsa, orada bir bit yeniği arayın.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin