İzleyin: Slip Mayo Giydiği İçin Havuzdan Kovulan Eşcinsel Erkek İsyan Etti

 İzleyin: Slip Mayo Giydiği İçin Havuzdan Kovulan Eşcinsel Erkek İsyan Etti
Digiqole ad

Biz bu haberi yazana kadar otelin CEO’su, Michael Weaver, aşağıdaki açıklamayı yaptı:

Kullanıcılarına maksimum deneyimi yaşatabilmek için, Wynn Las Vegas kullanıcılarından belli bir kılık kıyafet içerisinde olmasını bekler. Encore Beach Club’da, girişte belirtilen bir kuralımız var ve bu kurala göre slip mayolar yasak. Yaşanan son olaydan sonra, bu kuralı değiştirme kararı aldık fakat yine de teşhire davetiye çıkartan mayolar hem kadın hem erkek için yasak olacak. Önceki kuralımızdan olumsuz etkilenen misafirimizden ise özür diliyoruz.

Wynn, yıllardan beri LGBT misafirlerini büyük bir mutlulukla ağırlamıştır. Tutumlarımız ve politikalarımız kimsenin cinsel yönelimine veya kimliğine göre değil, tamamen kullanıcı deneyimine dayanmaktadır.

Üzücü bir şekilde, geçtiğimiz günlerde eşcinsel bir erkek mayosu nedeniyle Las Vegas’taki havuz partisinden atıldı. Olayın mağduru olan Chris Donohoe, Facebook’a gönderdiği video ile Encore Beach Club’dan şikayetçi oldu.

Gönderisinde kullandığı açıklama ise şu şekilde:

‘Mr Turk model mayomu girip havuza doğru gidiyordum fakat ‘Kurallara uygun olmadığı için’ içeri alınmadım. Başka bir deyişle, gay bir erkek olarak giydiğim mayo Encore Beach Club için fazla gay geldi.’

Yüklediği videodaki görüntülerde derdini anlatmaya çalışan Donohoe, gönderiyi sonlandırırken ‘Lütfen bu videoyu yayalım. Bu işin peşini bırakmayacağım ve LGBT ziyaretçilerin burada ayrımcılığa maruz kalmayacağından emin olabilene kadar elimden geleni yapacağım.’ ifadelerini kullandı.

https://www.facebook.com/TopherDean/videos/10105068325841185/

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

34 Paylaşımlar
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin