Dünya Haberler

İzleyin: Slip Mayo Giydiği İçin Havuzdan Kovulan Eşcinsel Erkek İsyan Etti

GMag
Yazar: GMag

Biz bu haberi yazana kadar otelin CEO’su, Michael Weaver, aşağıdaki açıklamayı yaptı:

Kullanıcılarına maksimum deneyimi yaşatabilmek için, Wynn Las Vegas kullanıcılarından belli bir kılık kıyafet içerisinde olmasını bekler. Encore Beach Club’da, girişte belirtilen bir kuralımız var ve bu kurala göre slip mayolar yasak. Yaşanan son olaydan sonra, bu kuralı değiştirme kararı aldık fakat yine de teşhire davetiye çıkartan mayolar hem kadın hem erkek için yasak olacak. Önceki kuralımızdan olumsuz etkilenen misafirimizden ise özür diliyoruz.

Wynn, yıllardan beri LGBT misafirlerini büyük bir mutlulukla ağırlamıştır. Tutumlarımız ve politikalarımız kimsenin cinsel yönelimine veya kimliğine göre değil, tamamen kullanıcı deneyimine dayanmaktadır.

Üzücü bir şekilde, geçtiğimiz günlerde eşcinsel bir erkek mayosu nedeniyle Las Vegas’taki havuz partisinden atıldı. Olayın mağduru olan Chris Donohoe, Facebook’a gönderdiği video ile Encore Beach Club’dan şikayetçi oldu.

Gönderisinde kullandığı açıklama ise şu şekilde:

‘Mr Turk model mayomu girip havuza doğru gidiyordum fakat ‘Kurallara uygun olmadığı için’ içeri alınmadım. Başka bir deyişle, gay bir erkek olarak giydiğim mayo Encore Beach Club için fazla gay geldi.’

Yüklediği videodaki görüntülerde derdini anlatmaya çalışan Donohoe, gönderiyi sonlandırırken ‘Lütfen bu videoyu yayalım. Bu işin peşini bırakmayacağım ve LGBT ziyaretçilerin burada ayrımcılığa maruz kalmayacağından emin olabilene kadar elimden geleni yapacağım.’ ifadelerini kullandı.

PLEASE REPOST! Yesterday I was kicked out of the Encore Beach Club for being gay. I was made to leave the pool for wearing a Mr Turk bathing suit that they said was not “in integrity” with the brand of the pool party. In other words, I was kicked out for being a gay man wearing a bathing suit that was just a little too gay for the The Beach Club Encore Las Vegas to tolerate. Take a look at this video where I’m told that my clothing is not in “integrity” with the pool party brand. This is what homophobia looks like. I was up all night because I couldn’t sleep from being so upset. I’ve cried so much. At the end of the day it is ABUNDANTLY clear that LGBTQ+ people are not welcome at Wynn Las Vegas . Please repost and share this video. I’m going to pursue this to the fullest extent possible until LGBTQ+ people are no longer policed and discriminated against at the Wynn Las Vegas.

Chris Donohoe paylaştı: 6 Ağustos 2018 Pazartesi

Yorum Yaz

34 Paylaşımlar
+1
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin