Son Günlerin En Güzel ve En Anlamlı Gay Düğünü

 Son Günlerin En Güzel ve En Anlamlı Gay Düğünü
Digiqole ad

Broadway aktörü Andrew Keenan-Bolger ile Daily Beast yazarı geçtiğimiz hafta sonu dünya evine girdi ve gök bile bu günü kutladı. 

Yemin esnasında beliren gökkuşağı, fotoğrafı daha güzel, daha güçlü kıldı. Aşklarını Instagram üstünden yaptığı bir paylaşım ile anlatan Keenan-Bolger’ın hayatı ise, okuyana yaşama gücü ve inanç aşılıyor.

“Onaltı yaşındayken annemi kanserden kaybettim. Sonraki sene, kardeşim Maggie’nin mezuniyetinde bir gökkuşağı belirdi. Teyzem hala annemin gökyüzünden izlediğine söyler.

O zamanlar, kardeşlerim de ben de buna çok kulak asmıyorduk fakat geçtiğimiz yıl Celia’nın düğününde yemin başlar başlamaz bir yağmur bastırdı ve gökyüzünde bir gökkuşağı belirdi.

Bu hafta sonu, tanıdığım en hassas, en harika adamı ‘Bir de gökkuşağı olsa tam olacak’ şakaları yapıyordu. Takımlarımızı giyerken annemin orada olamayacağını farketmek, beni bir anda üzdü.

Fakat yürümeye başladığımız anda, bir anda bastıran yağmurun hemen ardından kocaman bir gökkuşağı belirdi.”

Dindar olmadığını belirten Keenan-Bolger, yine de gökkuşağının kendisi için basit bir doğa olayından öte bir anlamı olduğunu vurguluyor.

https://www.instagram.com/p/Bo99Jv4F8HO/?utm_source=ig_embed

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

54 Paylaşımlar
Paylaş54
Tweetle
Paylaş
Pin