fbpx   .  

Sonunda: Rihanna’dan Yeni Tekli (Single) Mesajı!

Rihanna’yı özledik. Hem de çok!

Hiçbir yere gitmedi ve ona kötü bir şey olmadı. Nitekim, son birkaç yılda moda ve güzellik alanlarında inanılmaz derecede başarılı ve çığır açan bir figür haline geldi ve perakendenin geleceğinin ne kadar çeşitli ve kapsayıcı olabileceğini gözler önüne serdi.

Hayır, onu özlememizin sebebi, 2000’lerde ve 2010’larda büyümüş herhangi bir müzik severin size söyleyebileceği gibi, pop efsanesinden yeni bir şeyler duyalı sanki yüzyıllar olması. 

 

Evet, Grammy ödüllü makyaj gurusu, eleştirmenlerce beğenilen 8. stüdyo albümü ANTI’yi (rekor kıran 14. Billboard Hot 100 hiti “Work” ü yaratan) yayınladığından bu yana beş yıldan fazla zaman geçti. Hayranları R9’u yakın gelecekte piyasaya sürmesi için kelimenin tam anlamıyla yalvarırken, bunun ne zaman olacağına (veya olup olmacağına) dair tam anlamıyla bir işaret yok.

 

Yani şimdiye kadar yoktu.

Yakın tarihli bir Instagram gönderisinde RiRi, piyasaya sürülmesinden beş yıl sonra bile Billboard 200 albüm listesinde kalmaya devam eden ANTI’nin tüm başarısını anan bir video paylaştı (Tarihte bu başarıya imza atan ilk Siyah kadın).

Tüm tebrik yorumlarının yanı sıra, kötü kızdan bazı yeni materyaller isteyen insanlar vardı. Ve içlerinden biri başarmış görünüyor. 

Twitter kullanıcısı @scxwithari “Bir şarkı yayınlayarak kutlayın !!” yazdı.

“Sanırım yapmalıyım,” diye yanıtladı Rihanna. “Ama sadece 1 tane.”

Tek bir şarkıyla ilgili muğlak ve komedi vaat insanların yıllardır beklediği tam uzunlukta bir albümle aynı şey olmasa da bu Rihanna müziği kuraklığında, alabildiğimizi alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.