fbpx   .  

Tarkan Ülkeyi Terk Mi Edecek?

Türkiye ‘yi terk edeceği konusunda çıkan haberlerin kendisini üzdüğünü ifade eden Tarkan, ”Bu tarz haberleri gazetelerden okuduğumda çok üzülüyorum. Ülkemi çok seviyorum. Nasıl buralardan vazgeçebilirim ki? Sık sık yurt dışına çıkmak bana iyi geliyor yoksa kafayı yerim” diye konuştu.

SOKAKTA YÜRÜMEK İSTİYORUM

Kendisi için sokakta yürümenin bile zor olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, “Bundan dolayı dert yanmıyorum tabii ama popüler birisiniz sonuçta. Ben de sizin gibi sokakta yürümek istiyorum. Gerçekten sokakta gönül rahatlığınca yürümeyi çok özledim. O yüzden yurt dışına çıkıyorum sık sık. Nerede daha özgürsem, nerede daha özgür dolaşabiliyorsam oralara gitmeyi tercih ediyorum. Benim zaten bir ayağım yurt dışında temelli olarak Almanya ‘ya veya başka yere yerleşeceğim söz konusu dahi değil” dedi.

 

Tarkan, Küba seyahatinin çok güzel geçtiğini ise ”Uzun bir süredir aklımda var olan bir seyahatti. Umarım sizde bir gün gitme fırsatı bulursunuz. Tam anlamıyla harika bir yerdi. İçine kapanık birisi değilim her ne kadar böyle yansıtılsa da. Gezmeyi çok seven birisiyim. Tam tersine yerinde durduğum söylenemez”’ sözleriyle anlattı.

Kendisi hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak ise magazin basınına kırgın olduğunu söyleyen Tarkan, ”Sizleri çok seviyorum. Bazen beni üzen haberler yapıyorsunuz ama bu sizi sevmediğim anlamına gelmez.” dedi.

Milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.