Taylor Swift ‘ Sensiz Bir Yaşamı Hayal Bile Edemiyorum..

 Taylor Swift ‘ Sensiz Bir Yaşamı Hayal Bile Edemiyorum..
Digiqole ad
Ünlü şarkıcı Taylor Swift, Kim Kardashian ve Kanye West ikilisiyle yaşadığı gerilimden bu yana İnstagram hesabından hiçbir paylaşımda bulunmamıştı. Güzel şarkıcı Instagram detoksunu en yakın arkadaşlarından Selena Gomez’in doğumgünü için bozdu.

579480d818c7733330caab0f

Geçtiğimiz hafta Kim Kardashian’ın  kendi Snapchat hesabından, kocası Kanye West’in Taylor Swift’le olan telefon konuşmasını yayınlamasının ardından taraflar birbirine girmişti.

taylor

Kanye West’in olaylı şarkısı ‘Famous’ ın sözlerinde adı geçen Taylor Swift, şarkının piyasaya sürülmesinin ardından rahatsızlığını dile getirmiş ve Kanye’nin şarkıyı yayınlamadan önce kendisinden izin almadığını iddia etmişti.

Kim Kardashian’ın yayınladığı video görüntüleri sonrasında taraflar davalık olmuş, ipler iyice gerilmişti.

taylorrrr

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Taylor Swift (26), bu olaylardan sonra İnstagram detoksuna girerek, hiçbir fotoğraf paylaşmadı. Fakat Cuma günü ünlü şarkıcı Selena Gomez’in 24’üncü doğum günüydü ve Swift sessizliğini en yakın arkadaşı için bozdu.

Instagram hesabından Selena Gomez’le önceden çekildikleri bir kareyi paylaşan pop yıldızı fotoğrafa,  “Sensiz bir yaşamı hayal bile edemem Selena İYİ Kİ DOĞDUN!” notunu düştü.

Kaynak Hürriyet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin