Taylor Swift’ten Eşcinsel Hayranına El Yazısıyla Mektup

 Taylor Swift’ten Eşcinsel Hayranına El Yazısıyla Mektup
Digiqole ad

Mesajların ve DM’lerin yaygın olduğu bir dönemde el yazısıyla yazılmış bir mektup almak, kesinlikle özel bir şeydir. Hele ki bu mektup en sevdiğiniz insanlardan biri olan ve Grammy ödüllü bir sanatçıdansa (mesela Taylor Swift) daha da özel bir yere sahiptir ve başlı başına bir kutlama yapma sebebidir. Geçtiğimiz günlerde tam olarak bu olay yaşandı. Taylor Swift’in eşcinsel bir hayranı olan Andrew Mooney, ünlü sanatçıdan el yazısıyla yazılmış çok özel bir mektup aldı! 

Dublin Trinity College’da doktora adayı olan Mooney, Taylor’dan aldığı özel mektubun fotoğrafını Twitter hesabında paylaştı. Fotoğraf, çok geçmeden 22 binden fazla beğeni aldı.

Mooney’i akademik başarılarından dolayı tebrik eden Taylor, “Andy, biri bana doktoranı bitirmek üzere olduğunu söyledi! Bu inanılmaz başarı için seni tebrik etmek ve verdiğin emekler için seni alkışlamak istedim. Bu muhteşem bir şey! Yıllar boyunca müziğime ne kadar destek olduğunu ve müziğimden ne kadar etkilendiğini gördüm. Çok teşekkür ederim,” diye yazdı.

Mooney, Taylor’un nazik sözlerine karşılık olarak Twitter’da, “Bana böylesine güzel bir mektup yazdığın ve zaman ayırdığın için teşekkür ederim @taylorswift13,” dedi.

“Yıllardır benim için ilham kaynağı oldun ve bunun benim için ne kadar önemli olduğunu kelimelere dökemiyorum. Hayatımı değiştirdin.” 

Taylor’ın son yıllarda kariyerinde LGBTİ+ topluluğuna karşı açık sözlü ve LGBTİ+ toplumunu destekleyici olmasına kesinlikle bayılıyoruz. Şarkıcı, geçtiğimiz yıl Video Music Awards’ta sahneye çıktığında kelimenin tam anlamıyla eşcinsel haklarına olan sevgisini sergiledi. Yeri geldiğinde konserlerinde LGBTİ+ toplumunun yanında olduğunu gösteren oldukça dokunaklı konuşmalar yaptı. Taylor her fırsatta,

“Cinsel yönelim veya cinsiyete dayalı her türlü ayrımcılığın YANLIŞ olduğuna inanıyorum. LGBTİ+ hakları için mücadele edilmelidir,” dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

31 Paylaşımlar
Paylaş31
Tweetle
Paylaş
Pin