Tembeller İçin En İyi Anal Seks Pozisyonları

 Tembeller İçin En İyi Anal Seks Pozisyonları
Digiqole ad

Seks harika bir şey. Şu ölümlü dünyada uykudan daha güzel olan sayılı aktivitelerden bir tanesi. Beyniniz yerinden çıkacak gibi oluyor, rahatlıyorsunuz, tatmin oluyorsunuz ve partnerinizle yakınlaşıyorsunuz.

Fakat bazen yorulmadan terlemeden seks yapmak isteyebilirsiniz. Bazen siz ve sevdiğiniz, sakince sevişip uykuya dalmak isteyebilirsiniz. Tembel bir seks istemek sonuna kadar hakkınız.

Böyle anlarda işinize yarayabilecek bir kaç pozisyon seçtik ve sizle paylaşmak istedik.

1. Kaşık

Tembelliğin en güzel hali bu. Partnerinizle birlikte yan yatıyorsunuz ve kaşık pozisyonu alıyorsunuz. Git-gel yapmak zorunda değilsiniz, sadece içeride olmanın tadını çıkartabilirsiniz. Yan yattığınız için sarfetmeniz gereken efor oldukça minimal düzeyde olacaktır.

2. Karın aşağı

Partnerinizi karnının üstüne yatırın, kendinizi de partnerinizin üstüne. Kollarınızı onun koltukaltlarından geçirebilirsiniz. Ağırlığınızı partnerinizin üstüne bırakabilir veya git gel yapabilirsiniz. O yattığı için, siz de kendinizi yer çekimine teslim ettiğiniz için efor düzeyi yine minimal düzeyde olacaktır.

3. Misyoner

Misyonerin yeri ve zamanı her zaman var. Kolay ve güzel. O uzanıyor, size ise çok az iş kalıyor. Anın tadını çıkartın, yavaşlayın ve kendinizden geçin.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

56 Paylaşımlar
Paylaş56
Tweetle
Paylaş
Pin