fbpx   .  

Terapistin Sözleri Tartışma Yarattı: Erkeklerle Seks Yapan Heteroseksüel Erkekler Gay Olmuyor

Bir terapist, erkeklerle seks yapan heteroseksüel erkeklerle ilgili videolarla sosyal medyayı havaya uçurdu.

Erkeklerle seks yapan heteroseksüel erkekler gay mi?

Bir terapist “İlle de değil” diyor.

https://www.instagram.com/p/CL8UDYgDaX6/?igshid=1ihybukm4nkab

 

Eşcinsel seks ve ilişki terapisti Dr. Joe Kort, erkeklerle seks yapan heteroseksüel erkeklerle ilgili videolar yayınlayarak TikTok’u havaya uçuruyor ve bir erkeğin erkeklerle seks yaparsa heteroseksüelliğinin reddedilmeyeceğini açıklıyor.

Kort, viral hale gelen bir videoda “Heteroseksüel erkeklerin erkeklerle seks yapıp eşcinsel olmayabileceğini biliyor muydunuz?” diyor.

“Yapabilirler.”

“Heteroseksüel erkekler seks eylemini çekici bulup erkekleri bulmayabilir. Heteroseksüel erkeklerin erkeklerle seks yapması, bir kadınla seks yapan heteroseksüel bir kadının heteroseksüelliğini ortadan kaldırmadığı gibi heteroseksüelliğini de iptal etmez ” diye devam ediyor.

https://www.instagram.com/p/CLCanWIjDgT/?igshid=17dqa0nwcs007

Biseksüelliği silmediğini, ancak biseksüelliği erkeklerle seks yapan heteroseksüel erkekler olgusundan tamamen ayrı olarak gördüğünü belirtiyor. Kort’a göre biseksüel erkekler hem erkeklerden hem de kadınlardan etkilenirken, erkeklerle seks yapan heteroseksüel erkekler yalnızca kadınlara ve seks yapma eylemine ilgi duyuyor.

“Heteroseksüel erkekler erkeklerle seks yaptığında, bu gay bir şey değil. Bu erkek meselesi, “diye açıklıyor sonraki bir videoda.

Erkeklerin kadınlardan daha çok “birbirleriyle etkileşimli seks” yaptıklarını söylüyor.

https://www.instagram.com/p/CIrix5yDPDf/?igshid=3o7qn6743wsi

“Bir erkek seksi nesneleştirdiğinde, seks sadece seksle ilgili olduğunda, sadece boşalmakla ilgili olduğunda, insanlar onu utandırır,” diyor.

Başka bir videoda, erkeklerin tamamen heteroseksüel olmadıkları veya cinsel olarak akıcı olmadıkları için nasıl utandıkları hakkında “erkek utandırmayı” tartışıyor.

“Erkekleri utandırmanın kimseye faydası yok,” diyor. “Kadın partnerler, erkek partnerler, herhangi bir cinsiyet.”

https://www.instagram.com/p/CEcU_pkj-BA/?igshid=1unddvtlduakb

Web sitesine göre Kort, Eşcinsel Olumlu Psikoterapi ve IMAGO İlişki Terapisi alanlarında uzmanlaşmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.