fbpx   .  

İzleyin: TikTok Fenomeni Noah Beck Cinsel Kimliği Hakkında Konuştu

Popüler sosyal medya fenomeni rekoru kırıyor.

Noah Beck, uzun süredir gay olduğuna dair söylentiler olan popüler bir TikToker ve eski bir futbolcu. Şimdi, bir TikTok’unun görünüşte söylentileri doğruladığını gösterdiği için viral hale gelmesinin ardından, cinsel kimliği hakkında ilk kez konuştu.

Portland Üniversitesi’nde futbol oynayan Beck, pandemi sırasında TikTok’ta ünlendi. İkili ayrılmadan önce başka bir influencer olan Dixie D’Amelio ile çıktı.

 

2021’de file tayt, kot pantolon, eyeliner ve stilettolarla VMan’in kapağında yer aldı. Kariyerinin büyük bölümünde hayranları onun cinsel kimliği hakkında tahminlerde bulundu.

Beck’in Bahamalar’da bir kadın şarkıcıyla sahnede dans ettiği ve şarkıcının Beck’e “Gay olduğunu biliyorum, sadece devam et” dediği bir video Tiktok’ta viral oldu.

Beck videoyu kendi sosyal medyasında paylaştığından, (zaten gay olduğunu tahmin eden) birçok hayranı bunu ünlünün açılma videosu olarak algıladı ve kutlamaya başladı.

Beck şimdi Zach Sang ile bir röportaj yaparak videonun hangi konuyla ilgili olduğunu açıkladı. Bir arkadaşının doğum günü için Bahamalar’a gittiğini, orada bir skeç gösterisine katıldıklarını ve sahneye çıkarıldığını söyledi.

Büyük bir kalabalığın önünde sahnede olduğu için gergin olduğunu ve bu yüzden gerildiğini söyledi. İşte o zaman şovun sunucusu şakayı yaptı.

“Sanırım sahnede bir dakika kadar dans ettik, bir dakika değil mi? Ve öyle bir noktaya geldim ki, kaçmaya çalışıyorum, ‘beni bundan kurtarın’ diyorum” dedi. “O da bunu biliyordu, değil mi? Ve bunu söyledi. Ve ben bunun hakkında hiçbir şey düşünmedim.”

Beck, videonun komik olduğunu düşündüğünü ve cinsel kimliğinin hayranlarının sık sık gündeme getirdiği bir konu olduğunu bildiğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bunu ortaya atmanın eğlenceli olduğunu düşündüm.”

“İnsanlar ‘Bu bir açılma videosu mu?’ diye sordu. Ben de ‘hayır, sadece komik bir video’ dedim.”

Sunucu Beck’e “Yani açılmıyor musunuz?” diye sordu.

“Hayır. İnsanlar zor zamanlar geçiriyor… İki kız kardeşle büyüdüm, futbol oynayarak büyüdüm ve kadın egemenliğinin fazla olduğu bir evde büyüdüm ve kadınsı tarafımla bağlantıda olmaktan korkmuyorum.” Beck ayrıca, cinsel kimliğiyle ilgili inançları konusunda “agresif” olarak nitelendirdiği hayranlarına da seslendi. “‘Hayır, öyle olmamasına imkan yok’ diyorlar ve ben de ‘bir şey söylemenin ne faydası var ki’ diyorum.” dedi.

Ayrıca sosyal medyanın erkeklerin feminen taraflarını keşfetmelerine nasıl olanak sağladığını düşündüğünden bahsetti ve erkekliğin sınırlarını zorlamaya istekli biri olan ve örnek aldığı Harry Styles’ı gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.