Tinder’dan Eşcinsel Çifte 100 Bin Dolarlık Hediye!

 Tinder’dan Eşcinsel Çifte 100 Bin Dolarlık Hediye!
Digiqole ad

Onur Ayının anısına Tinder, bir şanslı LGBT çiftine hayallerindeki düğünü gerçekleştirmeleri için 100 bin dolar veriyor! Şanslı çiftin ise Logan Peters ve Ryan Holly olduğunu açıklandı!

Daha öncesinde açıklanan ödüllü yarışmanın kriteri şuydu; Tinder’da tanışmış çiftler belirlenen etiketlerle İnstagramda fotoğraflarını paylaşacak ve de başarılı tanışma hikayelerini anlatacaklardı.

Logan ve Ryan zamanında Tinder’da eşleşmişler, ve de ilk buluşmalarını Denver Brewery’de gerçekleştirmişler. Daha sonrasında Ryan, Logan’ın ailesine açılması için sebep olmuş. İki buçuk yıllık birlikteliğin ardından ise Logan Ryan’a evlilik teklif etmiş.

Michelle Visage bu yarışmayı ilk duyduğunda RuPaul’s Drag Yarışmasını da işin içine katıp, kazanan çifti ödüllendirmek istemiş. Ama bu sefer onu etkileyecek kriterler, orjinallik, duygusal etki ve de Onur haftası temasına olan uygunlukmuş.

“Evlilik eşitliği bir gereklilik. Biz Logan ve Ryan çiftini ‘sağa kaydırdık’ çünkü hikayelerini çok ilham verici bulduk.”

Tinder’ın yönetiminden Rosette Pambakian ise şöyle konuştu;

“Herkesin mükemmel eşleşmeleriyle evlenme hakları olduğuna inanıyoruz. Bazen LGBT çiftler evlenmek için ailelerinin desteğini alamıyorlar. İşte bu yüzden bu proje ile yola çıktık.”

Kazanan tatlı çift ise duygularını şu şekilde dile getirdi;

“Tinder’ın bizi tanıştırmak için bir alan yarattığı için çok müteşekkiriz. LGBT’leri desteklediği için ve eşitliğin yanında oldukları için teşekkürler.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin