fbpx   .  

Tom Daley Özel Yaşamını The Guardian’a Anlattı

Gey olimpik dalgıç sporcu Tom Daley, Birleşik Krallık’ın en meşhur yayın organlarından The Guardian’a özel yaşamı, ilişkileri ve mesleği hakkında oldukça derin açıklamalarda bulundu.

Henüz 21 yaşında olan dalgıç, ilk ilişkisinin Hollywood’da yaşamakta olan senarya yazarı Dustin Lance Black olduğunu ve ardından hiç kimseye ona hissettiği sevgi kadar büyük bir sevgi hissedemediğini söylerken, cinsel yönelimini adlandırmadığını da sözlerine ekledi. ”Kendimi gey ya da biseksüel olarak tanımlayamıyorum” şeklinde konuşan dalgıç ”Her zaman erkeklere de ilgi duyduğumu biliyordum, ancak Dustin ile tanışana kadar kadınlarla ilişkim oluyordu, o ilk aşık olduğum erkek.” şeklinde konuştu

2013 senesinde YouTube videosu sayesinde dünyada eşcinsel olduğunu açıklamasıyla ilgili soru yöneltildiğindeyse ”Bu gerçekten büyük bir karardı. O kararı alana kadar çok düşündüm, Lance’in bana çok büyük desteği olmuştu.” cevabını verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.