fbpx   .  

Trans Oyuncu Tommy Dorfman Kız Arkadaşıyla Nişanlandığını Açıkladı

Dorfman, “hayatımın geri kalanını birlikte geçireceğim kişiyle tanıştım.” Dedi.

Trans oyuncu Tommy Dorfman nişanlandığını açıkladı. Dorfman haberi Rachel Bilson’ın podcast’i Broad Ideas’ın son bölümünde açıkladı. Pazartesi günü yayınlanan bölümde, 13 Reasons Why oyuncusu partnerine şakacı bir şekilde “sadece eşcinsel bir kız” dedi.

Tommy’nin nişanlısının kimliği henüz paylaşılmamış olsa da, romantizmlerini “tatmin edici” olarak tanımladı ve “hayatımın geri kalanını birlikte geçireceğim kişi” olacağını söyledi.

 

Dorfman ayrıca yeni aşkıyla ilgili duygularını da dile getirerek bunu aynı anda hem “güvenli” hem de “güvenli değil” olarak nitelendirdi. “Aşık olmak çok korkutucu. Çok rahatsız edici, çok acı verici. Aşık olmanın tüm evrensel duyguları muhtemelen aynıdır,” dedi.

Nişan haberi, Dorfman’ın geçtiğimiz Şubat ayında kocası Peter Zurkuhlen’den boşanmak için dava açmasından sadece aylar sonra geldi. İkili beş yıldır evliydi. Dorfman Temmuz 2021’de trans olduğunu açıkladığında Time’a verdiği bir röportajda “İlgilendiğim şeylerin illa ki eşcinsel bir erkeğe yansıması gerekmiyor” demişti. 

Dostane ayrılıklarından sonra, 30 yaşındaki oyuncu bir kadınla aşkı keşfetmeye açıktı. 

Bilson’a “Liseden beri farkında olmadığım bir şekilde kadınlara ilgi duyduğumu biliyordum,” dedi. “Çözülmemiş, keşfedilmemiş bir şey vardı içimde.”

Aşk arayışına, “‘Bu yıl kızlarla birkaç randevuya çıkacağım ve bunu tekrar hissedeceğim ve bundan utanmayacağım’ zihniyetiyle başladı.”

Ancak yeniden birileriyle çıkmaya başlamadan önce güvensizliklerinin üstesinden gelmesi gerekiyordu; “beni bir gay olarak düşündükleri için, ‘Oh, sanki dünyadaki en güvenli insan sensin’ diyorlardı ve sonra birden geçiş yaptım ve kafamda biraz daha tehditkar biri haline geldim.” 

Dorfman için de duygular yüksekti. Hormon tedavisinden nasıl geçtiğini anlattı ve “29 yaşında olmanın ve yeniden ergenliğe girmenin çılgınca bir his olduğunu” söyledi.

Dorfman, cinsiyetini ve kimliğini kucaklayarak, kendisini olduğu gibi seven birine aşık olduğunu açıkladı. Eşinin geçiş süreci boyunca kendisini nasıl desteklediğini anlatan Dorfman, Bilson’a nişanlısının östrojen iğnelerini nasıl yapacağını “bildiğini” ve “ilk seferinde bunu benim için yaptığını” bile söyledi. Sonra şehir dışındaydı ve FaceTime’dan konuştuk ve bana yol gösterdi.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.