Haberler Teknoloji

Yeni Trend: Transcinsiyetli Seks Robotları!

GMag
Yazar: GMag

Seks oyuncağı sektöründe büyük bir marka olan Çin merkezli DS Doll, penisi olan kadın seks robotları ve vajinası olan erkek robotları satıyor. Birçok gerçekçi insan boyutunda seks robotu satan firmanın ürünleri 4.000 pound’a kadar satılıyor.

Üst düzey oyuncaklar, konuşan kafalar ve karışık cinsel bölgeler seçeneğiyle geliyor. Şirket hem ‘erkek’ hem ‘kadın vücut tipleri sunuyor ama vücut tipine bağlı olmadan her bebeğin cinsel organları düzenlenip, değiştirilebiliyor.

Ds Doll, iki tip penis üretiyor (ereksiyon halinde ve olmayan); üç tip vajina iç dizaynı, değiştirilebilir kasık kılı ve opsiyonel bir anüs de sunuyor.

Avrupa’da bebeğin satışını yapan Cloud Climax’ten Sam, genelde kadın bebeklerle ilgilenen heteroseksüel erkekler tarafından domine edilen bir sektörde şirketin herkese hizmet etme amacı güttüğünü söyledi.

“Seks bebeği ürünlerini sektörde öne çıkarmak istiyoruz ve sadece erkekler için oldukları algısını yıkmak istiyoruz. Erkek ve transcinsiyetli bebeklerimizle beraber birçok çift ve kadın müşterimiz de var.”

“Tüm Ds Doll ürünlerine uyan penis ve vajina eklentileri ile transcinsiyetli bebekler de üretiyoruz. Birçok Ds Doll bebeğinin ayarlanmış genital organları olmadığı için her türlü karışım ve birlikte kullanım yapılabilir.”

Şirketin seks endüstrisine karşı olan çirkin algıyla savaşma amacı olduğunu söyleyen Sam:

“Bir seks robotu neden normal bir seks oyuncağı gibi görülmesin ki? Büyük resme bakarsanız ikisi de aslında aynı şey.”

 

 

Yorum Yaz

14 Paylaşımlar
+1
Paylaş14
Tweetle
Paylaş
Pin