Trans Erkek Modellerden Gücü ve Güveni Temsil Eden 18 Fotoğraf

 Trans Erkek Modellerden Gücü ve Güveni Temsil Eden 18 Fotoğraf
Digiqole ad

Tasarımcı Marco Morante, yalnızca transseksüel modellerin olacağı bir defile düzenleyerek tarih yazdı. Fotoğrafçı Andrew Werner ise etkinliğin sahne arkasını fotoğrafladı.

Andrew Werner:

“Son bir kaç yıldır moda haftasının fotoğrafçılığını yapıyorum. Her tasarımcının farklı bir enerjisi var kesinlikle. Marco Marco SS19 koleksiyonu ise kesinlikle cesur ve gurur doluydu. Yalnızca kıyafetler değil modeller bile aynı hissi yaratıyordu. Modeller tüm dünyaya içinde bulundukları ve gurur duydukları bedeni gösteriyordu. Bunu fotoğraflayıp insanlarla paylaşabildiğim için onur duydum.”

Buna ek olarak Out adlı fotoğraf albümü için modellerin arka planda portre fotoğraflarını çekti.

“Podyumda model ve giydikleri şeylere bir bütün olarak bakıyoruz ama ben yalnızca modellere de odaklanmak istedim. Hepsiyle tek tek konuşup fotoğraflarını çekmek istedim. Umarım bu fotoğraflara bakan insanlar yalnızca bir karede kişinin gerçek ışığını ve gücünü yakaladığımı görebilirler.

Medyada genellikle transseksüel kadınlar boy gösteriyor ama transseksüel erkeklerin de farkında olmalı insanlar. Gözlerinin içine, vücudundaki yaralara bakın. Ne kadar kendilerine güven duyduklarını ve güçlü olduklarını görebilirsiniz. Ne kadar maskülen olduklarını.”

Shady Prada

Laith Ashley

Court Pineiro

Hanson Gobron

Bryson Nicholas

Dezjorn Gauthier

Paulo Batista

Jaimie Wilson

Liam Cutler

Aydian Dowling

Sir Knight

Lucas Elliot

Brax Fleming

JJ

Amari Jayce

Tashan Lovemore

Yonik

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

77 Paylaşımlar
Paylaş77
Tweetle
Paylaş
Pin