Türk Eşcinsel Erkeklerin Yalnız Kalma Nedenleri

 Türk Eşcinsel Erkeklerin Yalnız Kalma Nedenleri

Sad and rejected man with a bouquet of flowers

Digiqole ad

Yani herhalde biz eşcinsel erkekler dünyanın sonuna kadar yaşayacağımızı falan sanıyoruz?! Özellikle dünya üzerindeki eşcinsel erkekler arasında ‘EGO‘ ile alakalı bir araştırma olsa, Türkler olarak, birinci sırayı açık ara farkla kazanır, kimseye kaptırmayız. Hatta üst üste ‘Yılın Özel Egosu‘ ödülünü de alabiliriz. Neden mi…

Bir kere birazcık yakışıklıysak, kendimizi Türk eşcinsel erkeklerin ortalamasının üzerinde görüyorsak. Yandınız! Kimseye cevap vermeyiz, konuşmayız.

giphy-1

Her şeyi en iyi bilen tipler bizde çoktur, bir şey yazarsın, hemen düzeltir, bıyık altından güleriz. Her şey hakkında da bir fikrimiz olmak zorunda! Olmazsa biteriz. Eksik kalırız.

giphy

Fiziksel görünüşe bizim kadar önem gösteren başka bir canlıyı aramayın! Bulamazsınız! İm-kan-sız.

source

Hatta zaman zaman o kadar volkanik öz güven patlaması yaşarız ki, boyumuz 1.73 kilomuz 97 olduğunda bile, profilimize #Kaslılaryazsın hasthag’ini yapıştırırız.

giphy-2

Ah! İşte en önemli mevzu, yıllardır bizi ortadan taaaaa ikiye bölen konu; ‘Feminen vs Maskülen’ konuşmaya başladıktan hemen sonra, bir sonraki adım telefonda konuşmaktır. Sesini beğenmezsek, engelleriz. Sonra ekleriz; ‘Bana biraz feminen geldin’ 

giphy-3

Bazılarımız, yeni moda olan, ‘Kapalı olmak, açık olmak’ konusuna baya takıntılıdır. Eğer sen çevrene açık biriysen, rahatsız olur, ve yine hüsran…

giphy-4

Şimdi burada biz bize konuşuyoruz, öyle kırılmak, alınmak, kızmak yok. Asla doymayız. Sen Görüp görebileceğimiz en yakışıklı erkek ol, yine sıkılabiliriz. Sıkılırız.

giphy-5

PESİMİST TÜRK EŞCİNSEL ERKEKLER‘ İşte başlığımız bu. Pesimist’in anlamı; Kötümserlik kavramı pesimizm, iyimserlik optimizm kavramının tam karşıtı olarak, dünya görüşü ve yaklaşımında düzeltilemeyecek kötü bir dünya portresidir. Kötümserler her zaman kötü biten bir son düşünürler. Kısaca bizi yerler! Sizi yerler! 

giphy-6

Örneğin siz güzel, ciddi bir beraberlik arıyorsunuz diyelim, kendisi de aynı tarz bir ilişki aramasına rağmen,Muhalefetkralı olur, size eşcinsel erkeklerin asla ilişki yaşayamayacağından bahseder, anlatır, anlatır da anlatır. Ay bitmez! Dünya yansa da kurtulsak derken bulursun kendini. SONUÇ; İstediğin ve hayalini kurduğun ilişkiden ışık hızıyla kaçarsın.

giphy-8

En ufak şeylere de takarız hee! Aman ondan geri kalmayız, kılık kıyafet, oturması kalkması, konuşması, parfümü, boyu, endamı. Bitmez yavrucum, bitmeeeez!

giphy-9

Unuttunuz mu yoksa?! bizler birer diva, prenses ve krallarız.

source-1

İşte masalın sonu.. Kimseye şans vermeyip, armutun sapı, üzümün çöpü, şöyle olsun, aman böyle olsun, şunu da yapsın, kaşının gözünde mars olsun, bide amuda kalkarak bana pasta yapsın, ama bunu yaparken tek eliyle sağ kulağını tutsun derken….

giphy-10

Ve sonra…

giphy-11

Bizi soranlara, yalnızlıktan öldü dersiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

245 Paylaşımlar
Paylaş245
Tweetle
Paylaş
Pin