Türk Gaylerin Kendilerini Hasta Edecek Takıntıları

 Türk Gaylerin Kendilerini Hasta Edecek Takıntıları
Digiqole ad

 

Biraz fazla takıntılı, kıskanç ve ‘cool’ olma durumundan, kolayca uzaklaşan bir yapımız mevcuttur, doğrudur.

Bu topraklara özgü bir şey mi? Veya biz seversek böyle severiz abi mi?… Onu bilemiyoruz. Tek bildiğimiz şey, seversek, ardından ‘ölümüne’ ‘trip’ atabiliyoruz. Nasıl mı? Bakın aynen şöyle..

 

Yani hayalimizi süsleyen ‘beyaz atlı gay’ ile ne zaman tanıştığımızın hiç bir önemi yok. Adı konduysa, Whatsapp onun için ‘cehennem azabı’ bizim ise en yakın dostumuz, casusumuz. Kaçta girmiş, ne yapmış daha ilk haftadan bakılır ve hemen eklenir. ‘ Neden yazmıyorsun, benim yazmamı mı bekliyorsun?’ o bize yazana kadar kafayı sıyırmamıza kaç puan peki? Sanırsın nikahlı kocan. Dur ayol! Bismillah.

whatsapp

1 ay geçmiş, yavaş yavaş içeri sızıyoruz, en yakın arkadaşları, kız arkadaşları, daha önce neler yapmış, ne yemiş, kimle içmiş, yemiş. Her şeyi merak etme çabası, ve ardından ‘ev arkadaşın bu kızla aranda bir şey geçti mi?’ yüzüne aval aval bakıp bunu sormak da neyin kafası?

ev-arkadasi

İşte favorimiz!!! ‘ bana daha önce kızlarla beraber olduğunu söylemeyeceksin umarım’ Lisede ki Leyla’dan banane be! kadın şimdi 5 çocuklu bir ev hanımı ne gerek var gerginliğe?

kizlar

Kurmak bizim doğamızda var, kurarız, ay ay ay yazarız, çizeriz sonra öyle güzel oynarız ki sanırsın Julia Roberts! gecenin sonunda akademi ödülü ile eve döneriz. Kime baksa, sanki gidecek, kiminle konuşsa, boynuzu yiyeceğiz gibi hissedip, ‘o kim, bu kim, şu kim’ Oysa annem bi rahat bırak evladım! yoook. Dünyada’ki tek erkek o sanki. Öyle hissettirelim ki, hemen uçup gitsin.

kurmak

Karşımızdaki adamın, kendimiz gibi olmasını beklemek, ummak, ve öyle olması için çaba göstermekte bizi hasta eden diğer şeylerden, mesela ‘açık’ biri olmayabilir. Fakat biz yine rahat durur muyuz? ay asla! ‘Neden beni iş arkadaşlarınla tanıştırmadın, o yemeğe, doğum gününe bende gelebilirdim…’

by

İlişki biraz ilerleyince, spora git demeler başlar, yani isteriz ki kas yapsın, baklavaları olsun. Ama sonra ne olur? biliyorsunuz hadi hadiiii.. ‘Kız benim ki baba Arnold oldu ! acaba çok mu spor yapıyorsun, biraz ara ver yorma kendini..’

ben-sok

Sevdiğiniz adamın en yakın arkadaşları Gay ise heh! asıl şimdi gör ‘madilik’ nasıl yapılıyor! ay nasıl hasuuut, nasıl kaknem oluruz sorma! ‘neden bu kadar yakın sana, kendi yapsın, niye onunla gidiyorsun, gitme, yalnız kalalım, o gelmesin..’ bide şey vardır en iyisi o, böyle yarım ağızla ‘ hııı iyi çocuk sevdim..’ seni yalancı Bihter! oysa bilmezler ki en ufak açıklarını ararız. Yılaaaan.

biliyordumm

Gecenin sonunda ise, koltukta uyuya kalmış ve seninle konuşmak için, senin kadar yanıp tutuşmuyorsa…

ok

uyudun sanırım

iyi geceler

whatsapp’a girmişsin

neyse

yarın konuşuruz

uyudun mu?…

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin