Unicorn Koltukaltı Trendi, 2018’in En Garip Yıllardan Biri Olacağını Gösterir Gibi

 Unicorn Koltukaltı Trendi, 2018’in En Garip Yıllardan Biri Olacağını Gösterir Gibi
Digiqole ad

Moda eğlenceli olmalı, tam da bu yüzden insanların ne düşündüğünü önemsemeden giymek istediğini giyenleri görüyoruz. Ancak bazı trendler o kadar gözlerden uzak ki, gülünç bulmamak elde değil. Bu trendlerden biri de unicorn koltukaltları.

Geçtiğimiz sene tek boynuzlu atları içeren modadan, yemeklere, bir sürü modayı gördük. Normalde oldukça sıkıcı geçecek bir sene bu trend sayesinde bir nebze olsun renklendi.

Geçen sene aynı zamanda üçüncü dalga feminizmin yükseldiği ve tüm dünyayı etkisine aldığı sene de oldu. Donald Trump’ın başkanlık seçimini kazanması ve Harvey Weinstein gibi Hollywood elitleri hakkındaki çirkin iddialar, kadınların sesini daha yüksek çıkararak, savaşmaya başlamalarına da sebep oldu. 

Bu iki olay, Instagram’da, Pinterest’te ve günlük hayatta parlak renklerin patlamasını sağladı. Tatlı pastel renklerden, neon gök kuşaklarına kadar bu moda yorumlanmaya açıktı.

Dünyanın her tarafından kadınların, sıkı sıkı tuttukları jiletleri bırakmasıyla dünya vücut kıllarına farklı bir gözle bakmaya başladı. MTV müzik ödüllerinde Dior elbisesini koltuk altı kıllarıyla kombinleyen Paris Jackson gibi ünlülerin de teşvikiyle, kabarmış koltuk altları artık modaya uygun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin