fbpx   .  

Üniversiteli Voleybolcu Eşcinsel Olduğunu Açıklamak İçin Bakın Ne Yaptı

Milwaukee’deki Cardinal Stritch Üniversitesi’nde voleybol oynayan Felipe Oliveira, kampüste ve ekibinin yanında kendi olabildiği halde, halka açılmaya henüz hazır olmayan biriydi. Ancak durum bu hafta bir sınıf projesi sayesinde değişti.

İkinci sınıf Oliveira, NAIA’da atletik olarak yarışan Katolik Üniversitesi tarafından sunulan Gay, Lezbiyen ve Transseksüel Araştırmalar dersini alıyor. Sınıftaki öğrencilere, LGBT topluluğuna yardım etmek için bir şeyler yapma görevi verildi.

 

Sınıf arkadaşı ve diğer sporcular Indira Colón’un (atletizm), Scott Fabian’ın (voleybol) ve Bernabe Montes’in (futbol) yardımıyla – Oliveira, LGBT sporcuların kampüste kabul edildiğini halka göstermeye karar verdi.

Sonuçta, Oliveira’nın hikayesini ve LGBT sporcularının durumunu keşfedebilecekleri sınıf projeleri için yaptığı 22 dakikalık müthiş bir podcast çıktı. Bir sınıf projesi yapmak, yaratıcı ve ilgi çekici bir yol. Dinlemek isteyenler için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.