Ünlülerden Gay Dedikodularına ’10’ Farklı Tepki

 Ünlülerden Gay Dedikodularına ’10’ Farklı Tepki
Digiqole ad

1- Daniel Radcliffe

daniel-radcliffe-betulertas

Radcliffe 2014’te hakkında çıkan dedikodulara cinselliğine olan merakın kariyerini iyi bir şekilde icra ettiğini gösterdiğini ifade etti. “Eğer insanlar cinselliğiniz hakkında spekülasyon yapıyorsa bir şeyleri doğru yapıyorsundur.”

2- Ryan Seacrest

2014 iHeartRadio Music Festival - Night 1 - Backstage

Seacrest kendisini işaret eden söylentilere şu şekilde yanıt verdi: “Birlikte çalıştığım birçok harika gay var ve onlarla vakit geçirmekten oldukça büyük zevk alıyorum. Ama onlarla takılıyorum ya da onları hayatıma sokuyorum diye gay mi olmam lazım?” Sizce de doğru bir tepki değil mi?

3- Matt Damon

www.hdnicewallpapers.com

Matt Damon ise “Bu iddiaları asla reddetmedim çünkü bu beni kırdı ve ben de onların yaptığı gibi yapıp gay arkadaşlarımı kırmak istemedim. Sanki gay olmak hastalıkmış da.” şeklinde konuştu.

4- James Franco

james-franco-desktop-wallpaper-52863-54581-hd-wallpapers

Franco yoğun iddialar karşısında cinselliğini açıkça paylaşmak durumunda kaldı. Bir röportajında “Sanatımda gay, yaşamımda heteroseksüelim. Cinsellik aşamasına gelmeyen bir şekilde gerçek hayatımda da gayim ama sanırım bu beni heteroseksüel yapar.” dedi.

5- Kristen Stewart

kristen_stewart_kimdir_1

Alacakaranlık serisiyle tanınan yıldız cinselliği hakkında bu yıl biraz fazla açık oldu. Stewart hakkındaki dedikodulara “Beni Google’layın, gizlenmiyorum.” diyerek yanıt verdi.

6- George Clooney

george-clooney-hd

Clooney 2012 yılında hakkındaki dedikodulara yanıt vermeyeceğini çünkü bunun gaylere karşı haksız ve kaba bir hareket olacağını söyledi ve “Bu insanların gözünde gay olmayı kötüymüş gibi gösterebilir.” dedi.

7- Zac Efron

"At Any Price" New York Premiere - 2013 Tribeca Film Festival

“Bu dedikoduları okumanın bağımlılık yaptığını biliyorum. Bu bir eğlence çeşidi. Dürüst olmak gerekirse hakkımda söyleyebilecekleri en kötü şeyin eşcinsellik olduğunu düşünüyorlarsa yanılıyorlar.”

8- Prens Harry

Prince-Harry-Meghan-Markle-Man-Repeller-Feature-1

Birleşik Krallık hanedanının sevimli prensi bir partide bir erkeğe telefon numarasını verirken görüntülenmesinin ardından ilişkisinin kötü gitmesi halinde farklı şeyler deneyebileceğini belirtti.

9- Joseph Gordon-Levitt

2363_joseph_gordon-levitt

Bir gay magazin dergisine verdiği röportajda Gordon-Levitt hakkındaki dedikodulara yanıt verip de insanlara diğer dedikodular için malzeme vermek ya da dedikoduyla amaçlananın elde edilmesine yardımcı olmaktan kaçınacağını belirtti.

10- Nigella Lawson

o-NIGELLA-LAWSON-facebook

Eşcinsel dedikodularına yanıt veren Lawson konuya şöyle açıklık getirdi: “Çoğu kadının tanımlayıcı olmayan, bencil olmayan bir şekilde bir kadınla birlikte olma fantezisi vardır.”.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin