Versatile Olmanın 8 Güzel Yönü

 Versatile Olmanın 8 Güzel Yönü
Digiqole ad

Versatile, kısa adıyla vers, olmaktan güzeli var mı?

Durun, hemen yanlış anlamayın… Elbette tamamen aktif veya pasif olmakta bir sakınca yok. Fakat vers olmanın avantajı çok fazla!

Gelin birlikte bakalım…

1. Herkesle sevişebilirsiniz…

Durum böyle olunca, kimle nasıl eşleşeceğinize dair harcamanız gereken düşünsel enerji bir anda ortadan kalkıyor. Karşınızdaki aktif de olsa, pasif de olsa siz ona uyum sağlayabilirsiniz – çünkü verssiniz!

2. Ereksiyon olamamak bir problem olmaktan çıkıyor

Birbirimizi kandırmayalım, bu hepimizin başına geliyor. Bazen erekte olamıyoruz… Fakat vers olmak bunu bir problem olmaktan çıkartıyor. 

3. Oyunun iki yönünü de anlayabiliyorsunuz

Bazı aktif arkadaşlarımız fazla heyecan yapıyor… Tamam, güzel bir kalça herkesi heyecanlandırır ama seks bundan ibaret değil. Bunu gerçekten anlayabilmek ve seks oyunun ‘aktif yönünü’ iyi oynamak istiyorsanız, pasifliği de iyi anlamalısınız.

4. Bir daha belirtelim: oyunun iki yönünü de anlayabiliyorsunuz…

Aynı durum pasifler için de geçerli! Sadece yatmakla bitmiyor beyler… Bir pasif olarak sizin de seksi nasıl güzel kılacağınızı, gerektiğinde nasıl yön vereceğinizi bilmeniz gerekiyor.

5. Rol değiştirebilirsiniz

Seks esnasında rol değiştirmek dünyanın en harika deneyimi olabilir… Elbette bunu yapabilmek için iki verse ihtiyacınız var. Ne derler bilirsiniz, iki vers bir olunca samanlık seyran olur!

6. Potansiyel partnerinizin cinsel yönelimi hakkında kafa yormanıza gerek kalmıyor

Tavlamayı planladığınız kişi aktif mi, pasif mi, uyuşacak mısınız, anlaşacak mısınız… Daha harekete geçmeden bu sorular işin tüm büyüsünü bozabilir. Fakat vers iseniz böyle bir derdiniz kalmıyor. Sıfır stres, sıfır sıkıntı.

7. ‘Esnek’liğinizi gösteriyor

Hınzır kelime oyununu bir kenara koyalım, versatile olmak karakter ve kafa olarak bir esneklik gerektiriyor. Önemli bir meziyet, hayatı daha kolay kılıyor.

8. Sınırlara takılmıyorsunuz

Aktif ya da pasif… Mutlaka bir tanesi gibi hissetmenize gerek yok. İstediğinizi gibi davranabilir, istediğiniz gibi sevişebilir ve aşkın her yönünü keşfedebilirsiniz. Versatile olmak size bu özgürlüğü sağlıyor. Hayat, kalıpların içinde kalmamak için çok kısa.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin