fbpx   .  

Vücut Olumlama Hareketi İçin Soyundular

Vücut olumlama hareketini kutlamak adına, gay pin-up dergisi Meat, bir grup ‘sıradan’ erkeği alıp kıyafetlerini çıkardı. Çektikleri fotoğraflarla insan vücuduyla dalga geçen tiplere ağızlarının payını verdiler.

Dergilerinin yeni 2018 yılı takvimi için Editör Adrian Lourie, bir grup yakışıklı erkeği bir araya getirdi.

Lourie dediğini göre, ‘eşcinsel topluluğunda süregelen insan vücuduyla dalga geçilmesi olayına karşı çıkmayı’ umuyor.

 

Ve ekliyor: “Çıplak halde yatakta uzanan erkekleri fotoğraflamak, ‘sıradan’ eşcinsel erkeklerin vücutlarını kutlamak için harika bir yol.”

 

Takvim kapağında boy gösteren Fernando şöyle dedi: “Meat dergisi için çıplak poz vermeye karar vermek kolay bir şey değildi. Oysa şu an bunu yaptığımdan ötürü kendimle tamamen gurur duyuyorum. Vücudum yüzünden asla beğenilmeyeceğimi düşünüyordum ve tüylü, göbekli biri de olsanız seksi olabileceğinizi kanıtlamak istedim.”

Takvim yüzlerinden biri olan Dijital Pazarlama Müdür Warren şöyle diyor:

“Birçoğumuzun vücutlarıyla ilgili sorunları vardır. Çok kilolu, çok zayıf, çok solgun olduğumuzu ya da cinsel organlarımızın çok küçük olduğunu, popolarımızın yeterince seksi olmadığını ya da çok kıllı olduğumuzu düşünürüz. Birbirimizi sürekli başkalarıyla kıyaslıyoruz. Oysa bir an için durup, sahip olduğumuzla mutlu olmayı ve mükemmel vücut diye bir şeyin olmadığını kabullenmeyi öğrenmeliyiz.

“Yapılı değilim, kızıl saçlıyım ve kıllıyım. Spor salonuna gitmiyorum ve kocaman kaslarım yok. Kar gibi soluk bir cildim var ve popom sallanıyor, ama şimdi çıplak olmaktan yeniden zevk duyuyorum. Özgüven seksi bir şey, sahip olduğunuzu bağrınıza basın ve bununla gurur duyun beyler!”

Aşağıdan 2018 Meat takviminin en yakışıklı erkeklerine göz atın:

Mart: Blaize

Haziran: Danny

Temmuz: Jamm

Ağustos: Dwayne

Eylül: Fernando

Ekim: Mark, Daniel

Aralık: Tony

Takvimin son derece seksi tanıtım videosunu izlemeyin unutmayın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.