Yapılan Bir Araştırma, Biseksüel Erkeklerin En İyi Sevgili Adayı Olduğunu Ortaya Çıkardı

 Yapılan Bir Araştırma, Biseksüel Erkeklerin En İyi Sevgili Adayı Olduğunu Ortaya Çıkardı
Digiqole ad

Yapılan yeni bir araştırma, biseksüel erkeklerin cinsel açıdan en dikkatli ve en duygusal sevgili adayı olduğunu ortaya çıkardı.

En azından heteroseksüel kadınlara göre, biseksüel erkekler en iyi sevgili adayı.

Araştırma, Avustralya’daki Deakin Sağlık ve Sosyal Gelişim Okulu’nda Dr. Maria Pallotta-Chiarolli tarafından yönetildi. Ankete 16 ila 65 yaşları arasında 78 kadın katıldı. Hepsi çeşitli kültürel, cinsel ve coğrafi geçmişe sahipti. Ancak her birinin ortak bir yanı vardı: Hepsi hayatlarının bir noktasında en az bir biseksüel erkekle ciddi bir ilişki yaşamıştı.

Pallotta-Chiarolli, “Bu karışık sayılabilecek ilişkiler, heteroseksüel veya eşcinsel olsun, birçoğunun normal bir ilişki olarak değerlendirmesinin sınırları dışında kalıyor,” dedi “Araştırma bize desteğimizi ve anlayışımızı hak ettiklerini gösterdi.”

Pallotta-Charolli, araştırmasında kadınların çoğunun biseksüel eşlerini cinsel açıdan daha dikkatli ve duygusal olduğunu düşündüğünü ortaya çıkardı. Kadınların birçoğu biseksüel erkeklerin daha iyi baba olduklarını söyledi.

“Artık umuyorum ki biseksüel erkekler hakkında hepsinin güvenilmez olduğu, gizli işler çevirdiği, kadın eşlerine kötü davrandığı, HIV taşıyıp kadınlara hastalık bulaştırdığına dair saçma klişeleri artık durdurabiliriz.”

Araştırma, Pallotta-Charolli’nin biseksüel erkekler hakkındaki olumsuz klişeleri sona erdirmeyi umduğu “Women In Relationships with Bisexual Men – Bi Men By Women” kitabında yayınlanacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin