Yaşlı ve Genç Eşcinsel Erkekler, Birbirleriyle İlgili Ne Düşünüyorlar?

Digiqole ad

Amerika’daki eşcinsel televizyon kanalı Logo TV’nin gerçekleştirdiği video röportajında, henüz genç yaşlardaki erkek eşcinsellere, 30 yaşının üzerindeki erkek eşcinsellere sorulan aynı sorular soruldu, ve sonra bakın nasıl çelişkiler ortaya çıktı.

Yukarıda izleyebileceğiniz videoyu eğer İngilizce olduğundan dolayı tam olarak anlayamıyorsanız sizin için kısaca açıklayalım, genç yaşlardaki gay’ler, yaşlı gay erkeklerden bir yardım gördüğü zamanlarda, bunun cinsel olarak bir karşılığının olduğunu düşünüyorlar ve zaman zaman da kendilerinden büyük orta yaşlı eşcinsel erkekleri alay konusu olarak ele alabiliyorlar.

Orta yaşlı gay erkekler ise, genç yaştaki kişilerle olan her randevularında, partneri için de hesabı ödemeyi problem olarak görmüyor. Ancak, “neden yemeğini dahi ödeyemeyecek biriyle beraberim” şeklinde bir düşünceye kapılıyorlar. Yaşlı eşcinselleri, içinde bulunduğumuz dönemle ilgili oldukça memnun eden konu ise,”Daddy” şeklindeki tanımlamanın artık yerleşmiş olması. Bu şekilde, onların genç olduğu zamanda var olmayan bir anlayış olan, yaşça olgun erkeklerden hoşlanma hali “daddy sevenler” başlığı altında toplanabiliyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin