Yeni Eşcinsel Romantik Anime ‘The Stranger By the Shore’a İlk Bakış

 Yeni Eşcinsel Romantik Anime ‘The Stranger By the Shore’a İlk Bakış
Digiqole ad

Funimation Studios, yeni bir eşcinsel romantik anime filmini duyurdu.

Resmi açıklamaya göre, “The Stranger By the Shore, hevesli bir romancı olan Shun Hashimoto ve yas tutan genç bir erkek Mio Chibana’nın bir geçiş döneminde umduklarından fazlasını buldukları aşk hikayesini izliyor. Günler geçerken, her iki genç de kendilerini benzersiz, kesintisiz bir dostluk ve romantizm yolculuğunun içinde bulurlar. Ancak kendinden şüphe duyma, aile, kabullenme ve korku bu genç erkeklere meydan okuyacaktır, çünkü uğruna savaşmaya değecek hiçbir şey risk almadan gitmez.”

Sevimli film, Kanna Kii’nin bir manga serisine dayanıyor. Anime geçen Eylül ayında Japonya’da gösterime girerken, bir LGBTİ+ filminin dublajının yapılması ve ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, İskandinavya, Brezilya ve Meksika’da da sunulması büyük bir mesele. Kuir hikayeleri dünya çapında daha büyük bir platform kazanıyor ve bu kesinlikle hepimiz için bir kazanç!

Bazı yaratıcılar ve oyuncular sosyal medyada kutlama yapıyor. Yönetmen Josh Grell, “Siz çocuklar. Bu inanılmaz derecede özel. Eşcinsel aşkın bu büyük gücünü batıya getirdiği için FUNi ile çok gurur duyuyorum! @DavidWald_VA bir aşk şarkısı yarattı ve güzel müzikle dans etmeniz için sabırsızlanıyorum.”

The Stranger By the Shore 9 Temmuz’da Funimation’da yayınlanacak. Fragmanı aşağıdan izleyin.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin