fbpx   .  

Yepyeni Eşcinsel Temalı Film: Théo & Hugo

Eşcinsellik temalı bir film olan ‘’Théo ve Hugo’’ en son filmler arasında kalıcı olacak gibi

Eylül’de İngiltere’de piyasaya sürülecek filmi, iki Fransız sinemacı olan Olivier Ducastel ve Jaques Martineau Paris’te bir gece buluşarak izleyecekler. Filmin özetine göre:

 

Birbirleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen iki genç, gece kulübünü terk edip gece Paris’in ıssız sokaklarında takılmaya başlar.

 

Aniden kendinizi bir varoluşsal çaresizlik içinde gerçeklik duygusu ile karşı karşıya bulabilirsiniz. Onlar birbirleri hakkında daha fazla bilgi edinirken siz de öğrenmek ister misiniz? Onların güveni ödüllendirilecek mi? Onların beklentileri neler?

Bu film sadece cinsel bir ilişki barındırmıyor, aktörlerin performansı, arka planlar ve hikayenin anlamını da bize veriyor (bu durum bir aile yemeği filmine benzemese bile!). Bu iki kişi birbirlerinin sevgi ve arzusuna inanmak zorunda kaldı. “

Filmin  yardımcı yonetmeni Olivier Ducastel ekliyor: “Ben bir aşk hikayesinin başlangıcı hakkında bir film yapmak istedim. Tüm filmler aşk hakkında ama ben asıl kaynağına geri dönmek istedim. “

Aşağıda Théo ve Hugo filminin fragmanını izleyebilir ve daha fazla bilgi için theoandhugofilm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.