Dünya Haberler

Yıllarca Beraber Olduktan Sonra İkiz Kardeş Olduklarını Öğrenen Kotze Kardeşler Artık Görüşmüyor

GMag
Yazar: GMag

2017 yılında New Jersey’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşanmıştı. Bir süredir birlikte olan gay bir çift, uzun süredir birbirini görmeyen ikiz kardeşler çıkmış, ve bu haber sosyal medyayı resmen sallamıştı.

Birbirine “fazla” benzeyen Charlie ve Alex, arkadaşlarının ısrarları üzerine DNA testi yaptırmış ve çıkan sonuç karşısında şoka uğramıştı. İkizlerden Charlie, konu hakkında şöyle demişti:

“Doğrusunu söylemek gerekirse etrafımızdakiler sussun diye yaptırdığımız bir testti. Böyle bir şey ile karşılaşacağımız aklımızın ucundan bile geçmedi.”

“Hayatımızı birlikte geçirmeyi planlıyorduk, birbirimizin ruh eşiydik. Şimdi ne hissetmemiz gerektiğini bilmiyorum.”

Çiftin doğumdan kısa bir süre sonra ayrıldığı ve başka ailelere verildiği ortaya çıkmıştı.

Charlie: “Ailem bana bunu olması gerekenden çok sonra anlattı.”

“Önce hayatımın aşkının ikiz kardeşim olduğunu, sonra evlatlık olduğumu öğrendim. 25. yaş günümü kutlamak için harika haberler. Bu DNA testine girmenin başından beri aptallık olduğunu düşünüyorum.”

Yıllar sonra yerel bir gazeteye röportaj veren Charlie:

“Şimdi birbirimizle konuşmuyoruz. Alex, ‘normal’ bir hayat istediğini söyleyip benle ilişkisini kesti. Bu haberi kutlamamız gerektiğini söylediğim zaman karşılaştığım tepki beklediğimden çok farklı oldu.” Dedi.

Kardeşler arasında cinsel ilişki ABD yasalarına göre suç, fakat tarafların kardeşliklerinden haberdar olmamaları nedeniyle bu durum istisnai kabul ediliyor.

Yorum Yaz

107 Paylaşımlar
+1
Paylaş107
Tweetle
Paylaş
Pin