“Yunan Tanrısı” Olmayı Hak Eden ‘5’ Ünlü Erkek

 “Yunan Tanrısı” Olmayı Hak Eden ‘5’ Ünlü Erkek
Digiqole ad

Yunanistan sadece kültürü ve sıcakkanlılığıyla değil, yakışıklı erkekleriyle de fazlasıyla ünlenmiş bir ülke. Nasıl Rus kadınları yere göğe sığdırılamıyorsa, erkekler için de Yunanistan’ı tek geçeriz. Maskülen, yüksek sesle konuşmaları ve enerjileriyle, ortamlarda gözlerimizi alamadığımız Yunan erkekleri, üzerine bir de yakışıklı ve seksi oluyorsa, nikahı basmamak için çok az nedeniniz kalıyor.

İşte Yunan Tanrısı genleri taşıyan gözlerimizi bayram ettirecek 5 ünlü erkek…

1- Stelios Niakaris

740full-stelios-niakaris

fashion-for-men-magazine-beauty_stelios-04

Yunanistan’ın en ünlü modellerinden biri olan Niakaris, New York, Los Angeles ve Kopenhag’daki bir çok modellik ajansıyla da çalışıyor. Vücudu ve kalem gibi çizilmiş yüz hatlarıyla kendisi adeta bir Herakles.

Bu fotoğrafa doyamadıysanız sizi buraya davet ediyoruz.

2- John Stamos

John-Stamos-Hot-Pictures

john-stamos-09012016-lead

Babası Yunan annesi İngiliz olan Kalifornia doğumlu oyuncuyu, Full House dizisindeki Jesse rolüyle tanıdık. Renkli gözleri ve karizmatik gülüşüyle kalbimizi fethetti. Biz ona tanrılardan Pothos’u uygun gördük. 10 parmağında 10 marifet olan ünlü oyuncunun instagram hesabıyla sizi baş başa bırakıyoruz.

3- Hrithik Roshan

hrithik-roshan-chest hritik-roshan-wallpapers-for-desktop

Karizmatik, asi, eğlenceli… Yani anlayacağınız sapına kadar Yunan. Zindagi Na Milegi Dobara filmiyle büyük beğeni toplayan yetenekli oyuncu, tam bir womanizer olduğu için yabancı filmlerin Zeus’u desek çok yanılmayız sanırım. Bu sıralar 2 çocuğuyla mütevazı bir yaşam süren Roshan’ın sıradaki filmi için takipte kalın.

4- Billy Zane

HOLLYWOOD , CA - NOVEMBER 11:  Actor Billy Zane poses for a portrait during the AFI Fest 2005 presented by Audi at the Arclight Theatre November 11, 2005 in Hollywood, California.  (Photo by Mark Mainz/Getty Images for AFI) *** Local Caption *** Billy Zane * SPECIAL INSTRUCTIONS:  * *OBJECT NAME: 56135522TT004_Portraits_of_*

mv5bmtgwmza5nju4mv5bml5banbnxkftztgwmji5mdmxnze-_v1_sy1000_sx1500_al_

Övmeye gözlerden mi dudaklardan mı başlasak bilemedik… Titanik’teki belalı nişanlı rolüyle tanıdığımız, Hollywood’un en entelektüel aktörlerinden biri olan Zane’in ataları Yunan. Chicago, Winsconsin ve İsviçre’de eğitim görmüş bu adam Theseus değil de ne…?

5- Apostolis Totsikas

2887783_9 sikwnei-bari-imigumnos-kai-to-instagram-pairnei-fwtia-w_hr

Barış Akarsu’nun Yunan versiyonu mu desek? bambaşka bir şey mi bilemiyorum. Yüzüklü, bileklikli cool tarzıyla yürekleri hoplatan Apostolis için tek bir cümlemiz var,  biz o esmer teni ve mükemmel gözlerinin arasında kaybolmaya hazırız. Peki siz?

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin