Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri

 Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri
Digiqole ad

Her sene başında yapılan ve merakla beklenen Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri, bu sezon için 2 Ocak 2016 ‘dan itibaren geçerli olacak ve %50 ‘ye yakın indirim uygulanacak. Bütün yıl beğendiğimiz kazaklar, şortlar, elbiseler ve şık etekler, yarı yarıya bir fiyatla vitrinlerde yerlerini alacak, 2016 yılında hesaplı şıklığı bizlere gösterecek…

Zara Koleksiyonu hangi tasarımlarında indirim yapıyor?

Peki siz moda severler Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri ‘nin hangi sezonda geçerli olacağını merak ediyorsanız, hemen sizi aydınlatalım: malesef ki, daha eski kreasyonlarını kapsayacak… Yani, yeni sezon tasarımlarında değil, 2015 ‘in daha eski koleksiyonlarında yapılacak bir fırsat bizleri bekliyor olacak. Ama bir avantajınız var! Geçtiğimiz aylarda beğendiğiniz ve o zamanın yeni sezon ürünü olan tüm Zara tasarımları, şimdi daha uygun bir alışverişle, dolabınıza girebilecek. 2015 sezonunda hangi modellerine göz gezdirmişsiniz, hangilerini beğenmişsiniz hatırlamak isterseniz; geçtiğimiz sezonun Zara modellerine kısaca göz gezdirebilirsiniz.

zara-koleksiyonu-2016-indirim-gunleri-2

Geçtiğimiz sezonun Zara Elbise Modelleri’ne kısa bir ön bakış atalım

Zara Elbise Modelleri 2015 ilkbahar yaz sezonunun Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri ‘yle tekrar hatırlandığı şu dönemde, her mevsimde giyebileceğiniz elbise modellerini kaçırmamanızı istedik. Günlük arkadaş buluşmalarından, ofis kombinlerine kadar bir çok elbiseyle hayatımızı kolaylaştıran marka; oldukça tarz ve elegant parçalarına geçen sezon sıkça yer vermiş.

zara-koleksiyonu-2016-indirim-gunleri-3

Zara İlkbahar Yaz Koleksiyonu da fazlasıyla romantikti!

Zara ilkbahar yaz 2015 koleksiyonu genelinde minimalist tarzı ve nostaljik havasıyla dikkat çekiyordu. Romantik baskılar, çiçekler, pudra pembelerinin yanısıra; 70 ‘lerin bohem havasını vurgulayan süetler, geçmişin habercisi niteliğindeydi. Biz şanslı moda severler olarak, Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri ‘nden yararlanabilir, geçtiğimiz sezonun bu beğendiğimiz tasarımları daha uygun fiyata alabiliriz.

zara-koleksiyonu-2016-indirim-gunleri-4

Zara Montlar ise her sezon ayrı bir şıklıkta karşımıza çıkıyor

Zara Mont Modelleri 2015 koleksiyonu soğuk kış mevsiminde kadınların içini ısıtmak için hazır görünüyorlar. Her daim şık bir görünüm sunan hafif parlak şişme montlar, derinin cazibesini vurgulayan deri montlar, spor stilinizi belirginleştiren kot montlar… Hemen hemen hepsi kış mevsiminde bizleri sıcak tutmak için tasarlanmışlar.

zara-koleksiyonu-2016-indirim-gunleri-5

Sadece Zara’da mı indirim var?

Zara Koleksiyonu 2016 İndirim Günleri 2 Ocak ‘tan itibaren geçerli oluyor ve bu fırsat sadece Zara ‘yı değil bütün Inditex mağazalarını kapsıyor. Zara, Zara Home, Bershka, Pull and Bear, Oysho, Stradivarius, Massimo Dutti gibi öne çıkan tüm Indıtex markaları; 2016 indirim günlerine dahil oluyor. Acele edin ve 2-3-4 Ocak 2016 günlerinde bu büyük indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Herkese mutlu alışverişler!

zara-koleksiyonu-2016-indirim-gunleri-6

Kaynak: Medya Moda

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

42 Paylaşımlar
Paylaş42
Tweetle
Paylaş
Pin