Zendaya’dan Euphoria Hayranlarını Sevindirecek Haber!

 Zendaya’dan Euphoria Hayranlarını Sevindirecek Haber!
Digiqole ad

HBO’nun eleştirmenlerden tam not alan çeşitliliğe önem gösteren ve kapsayıcı dizisi Euphoria, Emmy adaylığı bulunan Zendaya’nın dediğine göre, dünyanın şu an içinde bulunduğu hale rağmen birinci ve ikinci sezonun arasında “köprü” niteliğinde birkaç bölüm yayınlayabilir.

23 yaşındaki oyuncu, InStyle dergisinin eylül sayısı için yaptığı röportajda, Euphoria’nın ikinci sezonu çıkana kadar “köprü” (doldurma amaçlı) bölümlerinin çekileceğini söyledi.  

InStyle dergisiyle röportajında, “2. sezonun bir parçası olmayacak şekilde köprü bölümlerinin güvenli bir biçimde çekilmesi fikri bulunuyor,” dedi.

“Bu yüzden gelecek aylarda bir şeyler yapabileceğimizi umuyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum.” 

Zendaya, eski rolüne dönmekle ilgili,

“Rue’yu çok özlüyorum, birçok açıdan benim küçük kız kardeşim gibi ve o karaktere geri dönmek, eve dönmek gibi hissettiriyor. Dizinin ikinci sezonu yazıldı ve gerçekten çok güzel. Yine de her şey daha güvenli olana kadar beklemek istiyoruz.”

Her ne kadar Euphoria’nın ikinci sezonunun çıkmasını sabırsızlıkla beklesek de çalışanların güvenliğinin ve sağlığının da ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden dizinin ‘köprü’ bölümlerini bekleyecek ve nasıl olacaklarını göreceğiz!

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin