fbpx   .  

“Zil Çalınca”dan Hayranlarına Hediye

Amerika’nın en büyük talk showlarından birini sunan Jimmy Fallon 90’larda ergen olan herkesin merakla takip ettiği “Zil Çalınca-Saved By The Bell” dizisinin oyuncularını oldukça özel bir skeç için tekrar topladı.

Dizide başrol oyuncusu olan Zack ve diğer arkadaşları Elizabeth Berkeley, Tiffani-Amber Thiessen, Mario Lopez ve Dennis Haskins, The Tonight Show’a özel hazırlanan bu skeçte, iu anda 30’lu yaşlarında olan dizinin hayranlarını ekran başına kilitledi. Dizinin gerçek kadrosunda bulunan Screech (Dustin Diamon) ayrıca Lisa Turtle’dan başka bütün oyuncular eksiksiz bu özel skeçte buluşurken, Türkiye’de de yayınlanmakta olan Zil Çalınca dizisinin başrol karakteri Zack, o dönemlerde bizim gibi pek çok geyin en yakışıklı bulduğu oyunculardan biriydi. Bu diziye ve Zack’e hayran olanlar için küçük ama sevimli sürprizlerle dolu bu videoyu yukarıda izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.