Popnografi

İzleyin: Ricky Martin, Sevgilisi Jwan Yosef ile Gizlice Evlendi Mi?

GMag
Yazar: GMag

Ricky Martin’le sevgilisi Jwan Josef nişanlanalı 1 yıl olmuş olmasına rağmen, çift daha yakın zamanda evlilik planlarıyla ilgili şakalar yapmışlardı. Ancak şimdi yıldız, çoktan gizlice evlenmiş olabileceklerine dair bomba gibi bir ipucu verdi.

Instagram’da mesajlaşarak tanışan 46 yaşındaki Ricky Martin ve 33 yaşındaki Suriye asıllı İsveç vatandaşı Jwan Yosef, 2016 yılından beri birlikteler. Şarkıcı, Kasım’da Ellen’a konuk olduğunda evlenme teklif ettiğini açıklamıştı. Çift, Martin’in ikizleri Valentino ve Matteo’yla birlikte yaşıyorlar ve Architectural Design’a kapılarını açtıklarında Martin, çoktan evlenmiş olabileceklerine dair bir ipucu verdi.

The Assasination of Gianni Versace: American Crime Story’de Versace’nin sevgilisi Antonio D’Amico’yu canlandıracak olan Martin, bir sahne arkası videosunda ‘Selam nasılsınız millet, karşınızda Ricky Martin ve kocası Jwan Yosef’ derken duyuluyor.

İkili gerçekten yüzükleri takıp imzaları attılar mı bilinmiyor ama Martin’in gafı dedikodulara sebep olacak gibi görünüyor. Videoda 14 aydır Las Vegas’ta Monte Carlo Kumarhane Oteli’nde kalan Porto Rikolu yıldız, yıllarca turne yaptıktan sonra sonunda yerleşmiş olmanın harika olduğundan bahsetti:

“Tino ve Matteo yolda doğdular, bir yerde 2 hafta kalmaya ve devam etmeye alışıklar. Biz birlikteyken çocuklarımız dengeli yaşıyor. Biz neredeysek, orası ev.”


 

Yorum Yaz