.  

Ünlü Twitch Yayıncısı: Gay Etiketine Uygunum

Ranboo, Minecraft oyuncusu ve aynı zamanda herkes gibi bir Heartstopper hayranı.

Popüler Twitch yayıncısı Ranboo “gay olarak etiketlenmekle sorunum yok” dedi.

 

Twitch’te Minecraft gibi oyunlarla ün kazanan ve YouTube’ta 3,89 milyon abonesini bulunan Ranboo, 24 Nisan Pazar günü Twitter’da bir soru-cevap etkinliği sırasında objektif olarak paylaşımlarda bulundu.

 

Yüzlerini sosyal medyada gizli tutan ve büyük ölçüde anonim kalan yayıncılar, cinselliklerinin “teknik olarak etiketlenmemiş” olmasına rağmen, “gay olarak etiketlenmekle sorunları olmadığını” doğruladı.

Netflix tarafından yayınlanan Heartstopper’da en sevdikleri anın ne olduğu sorulan Ranboo, başka bir Twitter hesabından ana karakter Nick Nelson’ın eşcinsel olup olmadığını belirlemek için online bir sınava girdiğini gösteren bir kliple yanıt verdi.

“Tüm destek için teşekkürler”

@ranaltboo hesaplarından şunları söyledi: “Tüm destekleriniz için teşekkür etmek istedim, bir süredir bunu yapmak istiyordum ve bu gece yaptım.”

“Ve temelde kafası karışmış olanlar için sanırım teknik olarak etiketlenmemişim çünkü hayatta her zamanki gibi sadece çekici bulduğum kişiden etkileniyorum, öyle ki çoğu ‘belirli bir tip’ ile aynı hizaya geliyor diyebilirsiniz, gay etiketi ile sorunum yok.”

Daha sonra herkese destekleri için teşekkür etti ve şunları ekledi: “Bu yıl çok güzel şeyler yapacağım ve ben bunu yaparken sizlerin burada olması çok şey ifade ediyor.”

@ranboosaysstuff hesabından da paylaşımlar yapan Ranboo, takipçilerinden bir destek dalgasıyla karşılandı. Bir kişi şöyle dedi: “Bugün güzel bir gün ve herkes sana gülümseyip ‘hadi gidelim!’ diyecek. Seninle gurur duyuyorum kanka.”

Bir diğeri ekledi: “Seninle çok gurur duyuyorum! İnternette bu kadar açık ve savunmasız olmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.