Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 7 Kuir Sanatçı

 Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 7 Kuir Sanatçı
Digiqole ad

Topluluğumuz adına sevgiyi ve sanatı yaymak için bu yazımızda, Instagram’da takip etmeniz gereken 7 kuir sanatçıyı bir araya getirdik. Bu inanılmaz sanatçıları ve sanat eserlerini aşağıda görebilirsiniz.

@AndrewAhernArt

Hiç Britney Spears’ın Star Wars ile birleşmesi sonucunda ne olabileceğini düşündünüz mü? Biz de düşünmemiştik ancak bu sanatçının ortaya çıkardığı esere aşık olduk. Manchester temelli illüstratör Andrew Ahern, Instagram sayfasında bizler için en sevdiğimiz kuir ikonlarını kendi sanat diliyle ortaya koyuyor.

@MrKGlasgow

Londra’lı illüstratör Mark’ın çizimlerinin sizi de etkileyeceğinden eminiz. Sanatçı son zamanlarda dijital eserler üretmeye başladı.

@CCIMoroni

Sanatçı, Timothée Chalamet ve Harry Styles gibi sevdiğimiz isimleri sanatına yansıtmasıyla ilgimizi bir süredir çekmiş bulunuyordu. Crop top giyen yakışıklı erkek çizimleri görmek istiyorsanız sanatçının Instagram sayfasına bir uğrayın deriz.

@James.T.Jeffers

Amerikalı illüstratör James Jeffers sanatında daha çok sevdiği kuir ikonlara yer veriyor. Aralarında efsanevi Freddie Mercury’nin de illüstrasyonları bulunan sanatçının Instagram sayfası ziyaret edilmeye değer nitelikte.

@Mig_HD

Kuir sanatçı Miuel Herman’ın çizgi çalışmaları sanatçının eserlerini farklı bir boyuta başarıyla taşıyor. Sanatçının birkaç çizgiyle karakterlerine şıklık katması gerçekten hayranlık verici. Bu karakterler arasında kovboylar ve tatlı erkekler bulunuyor.

@Twinke_Stinkhole

https://www.instagram.com/p/B4pqlL3njFn/?utm_source=ig_embed

Sanatçının esprili eserleri görülmeye değer. Özellikle de geleceği gösteren bir kürede “SEN GAYSİN” yazılı eseri dikkatimizi çekmeyi başardı. Yalnız sanatçının Instagram sayfasını ziyaret etmeden önce uyaralım: Karşınıza kalça şeklinde armut veya penis şeklinde sosisli çıkabilir! Uyarmadı demeyin.

@Gay_Stuff_Studio

Instagram açıklamasında ‘Çeşitliliği ve aşkı, sanat ile kutlamak’ yazan bir sayfadan daha ne beklenebilir ki? Sevimli eşcinsel çiftlerin illüstrasyonlarını görmek, ve “Ah ne kadar yalnızım!” diye yakınmak istiyorsanız buyurun, sanatçının Instagram sayfasını ziyaret edin.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin