Kuir Kadınların Hayallerini Gerçekleştirecek Olan Yeni Tanışma Uygulaması: LesPark

 Kuir Kadınların Hayallerini Gerçekleştirecek Olan Yeni Tanışma Uygulaması: LesPark
Digiqole ad

LesPark, 2014 yılında kuruluşundan bu yana popülerlik kazanan, kuir kadınların hayallerini gerçekleştirmek için geliştirilmiş Asya merkezli bir tanışma uygulaması.

Lezbiyen, biseksüel ve trans kadınların arkadaş olması ve randevulaşması için yaratılan uygulama, 30 ülkede tam 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

LesPark, günlük rutinlerinizi, kahvaltıdan sonra uğradığınız spor salonundan görüntülerinizi ve kendinize bir partner bulduktan sonra beraber çektiğiniz fotoğrafları ve daha birçok şeyi takipçilerinizle paylaşmanıza izin veriyor. Aynı zamanda LesPark’ta canlı yayın açabilir, fotoğraf veya video paylaşabilir, takipçilerinizle etkileşime geçebilir ve bölgenizdeki farklı gruplara ve etkinliklere katılabilirsiniz.

Uygulamanın geliştiricileri, “Yeteneklerinizi gösterin. Kendinizi göstererek bir süper star olabilirsiniz,” diyor.

Her ne kadar bazı sosyal medya kuruluşlarının içi boş ve yüzeysel olsa da LesPark, kullanıcılarının zihinsel sağlığına ve onları etkileyebilecek olan konular hakkında konuşabilecekleri ortak bir alan yaratmaya odaklanıyor.

Bu uygulamada sizinle benzer ilgi alanlarına sahip kullanıcılara ulaşabilir ve onlarla da etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca size yakın kullanıcıları ‘Nearby’ tuşuyla bulabilir, ‘Follow’ tuşuyla da takip edebilirsiniz.

LesPark uygulamasının içerik oluşturucuları LesPark’ı, ‘arkadaş edinilebilen, fikir lideri olunabilen ve diğer topluluk üyeleriyle birçok şey paylaşılabilen,’ bir ortam olarak tanımladı.

Eğer bir kadınla zaten ilişkiniz varsa “Lover’s Park” isimli bölümde partnerinizle aşk hikayenizi LesPark arkadaşlarınızla paylaşabilme şansına da sahipsiniz.

LesPark’ın sloganının “Live for Love (Aşk İçin Yaşa)” olmasının yanı sıra uygulama, lezbiyenlerin, biseksüel ve trans kadınların hayatlarını kaydedip paylaşması için tasarlandı. Uygulamada çoğumuzun başka uygulamalardan aşikar olduğu sağa veya sola kaydırma işlemi kullanılabiliyor, bu şekilde kullanıcılar kendilerine en uyumlu kişiyi seçebiliyor.

Uygulama kurulduğu zamandan beri yayılmayı başardı ve Tayvan’daki şubesinin genişlemesini sağladı.

LesPark uygulamasına App Store’dan veya Google Play’den ulaşabilir, hayalinizdeki kadını bulabilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

29 Paylaşımlar
Paylaş29
Tweetle
Paylaş
Pin