13 Reason Why Yıldızı Miles Heizer ve Connor Jessup İlişkilerini Instagram Üzerinden Duyurdu

 13 Reason Why Yıldızı Miles Heizer ve Connor Jessup İlişkilerini Instagram Üzerinden Duyurdu
Digiqole ad

Çift, birbirlerine olan aşklarını sevgililer gününde paylaştıkları bir videoyla herkese açıkladı.

Aylar süren spekülasyonlardan sonra 13 Reasons Why dizisinin yıldızı Miles Heizer ve Locke & Key’s’ten de tanıdığımız Connor Jessup, beraber olduklarını doğruladı.

Oyuncular, sevgililer gününde 25 yaşındaki Jessup’ın aynı yaşta olan sevgilisi Heizer ile çektiği bir fotoğrafı Instagram’da paylaşmasıyla aşklarını itiraf etti.

Jessup,

“Geç kaldım ama seni seviyorum, sen iyi bir insansın, beni daha iyi hissettiriyorsun, sevgililer günün kutlu olsun,” yazdı.

Jessup ve Heizer’ın ne zamandır birlikte oldukları tam olarak bilinmese de çift, geçtiğimiz aylarda birbirlerinin Instagram sayfalarında sık sık beraber görünüyordu.

Falling Skies ve American Crime gibi dizilerde yer almasının yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Netflix’in doğa üstü olayları konu alan yeni drama dizisi Locke & Key dizisinde de başrolde yer alan Jessup, geçtiğimiz Pride ayında eşcinsel olduğunu açıklamıştı.

Kanadalı oyuncu,

“Eşcinsel olduğumu hiçbir şekilde gizli tutmak veya saklamak istemiyorum. Eşcinsel olduğum için minnettarım. Kuirlik, bir çözümdür. Bütün kuirlere, anormallere, uyumsuzlara ve hayatımda beni sevenlere tek bir şey demek istiyorum: Sizi seviyorum. Sizi seviyorum.”

Heizer ise Netflix’in tartışmalı gençlik dizisi 13 Reasons Why’da 2017 yılından beri Alex Standall isimli karakteri canlandırıyor. Aynı zamanda Greg Berlanti’nin çok sevilen Love, Simon isimli filminde de yer aldı.

Çift artık birlikteliğini resmi olarak duyurduğuna göre ikiliyi Hollywood’un en seksi eşcinsel çifti ilan edebiliriz! Daha fazla fotoğraf görmek için sabırsızlanıyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

60 Paylaşımlar
Paylaş60
Tweetle
Paylaş
Pin