İzleyin: Netflix’in Yeni Lezbiyen Temalı Karanlık Romantik Draması ‘Feel Good’ Geliyor!

 İzleyin: Netflix’in Yeni Lezbiyen Temalı Karanlık Romantik Draması ‘Feel Good’ Geliyor!
Digiqole ad

Netflix’in kuir dostu filmler ve dizilere sahip olduğu su götürmez bir gerçek. Bu yıl ise bunların arasına eklenecek birçok yeni dizi ve filmin arasında yakında yayınlanacak olan Feel Good isimli bir dizi de bulunuyor.

Mae Martin’in hem yazıp hem rol aldığı Feel Good dizisinde Martin, tedavi gören bir bağımlı ve komedyen olan “bağımlı davranışları ve yoğun romantizmi hayatının her bir alanında etkili olan” Mae rolünde izleyeceğiz. Yani dizi içerisinde biraz komedi biraz da karamsarlık olacak.

Mae, yaşamını sürdürürken bir süre sonra Charlotte Ritchie tarafından canlandırılan George karakteri ile tanışacak ve bu iki karakter birbirine aşık olacak.

Dizide Mae’nin annesi Linda rolünde Lisa Kudro, babası Malcolm rolünde Adrian Lukis ve Maggie rolünde Sophie Thompson bulunacak.

Martin bir röportajında,

“İnsanların yarı-otobiyografik dizim olan Feel Good’u izlemeleri için gerçekten sabırsızlanıyorum. Umarım diziyi izlerken yeri gelince gülüp yeri gelince karakterlerle aralarında bağ oluşturabilirler ve Mae ile George’un ilişkisini sevebilirler. İçerisinde hem eğlence hem de kalp kırıklıkları barındıran bir dizi yapmak istedik, çünkü hayatın kendisi de bu garip ikilemden oluşuyor.”

Feel Good, 30 dakikalık bölümleriyle Netflix’te 19 Mart’ta yayınlanacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

87 Paylaşımlar
Paylaş87
Tweetle
Paylaş
Pin