2016 Yılında Eşcinsel Olduğunu Açıklayan ‘9’ Ünlü

 2016 Yılında Eşcinsel Olduğunu Açıklayan ‘9’ Ünlü
Digiqole ad

2016 LGBT için güçlü bir yıl oldu, birçok ünlü yıldız açıldı ve LGBT topluluğuna katıldı.

LGBT karşıtı duyguların dünyada yükselişte olmasıyla birlikte, ortaya çıkma hiç bu kadar önemli ve kolay olmamıştı. Öyleyse, 2016’da açılan, cesur ve ünlü isimleri geriye dönüp kutlayalım.

CHARLİE CARVER

Charlie Carver

Desperate Housewives ve Teen Woolf yıldızı, Ocak ayında samimi bir Instagram postu ile gay olduğunu böyle açıkladı, ‘Genç bir adam olarak, eşcinsel olduğumu söyleyen başka bir genç erkeğe ihtiyacım vardı ve bu konuda bir pislik olmadan kendime, her şeyden çok daha borçluyum, daha gençken ihtiyacım olan kişi olmaya borçluyum.’

KRİSTEN STEWART

landscape-1436470179-kristen-stewart-august-2015-marie-claire-cover

Twilight filmlerinin yıldızı Kristin Stewart, Temmuz ayında kız arkadaşı Alicia Cargile’nin kendisini ‘tekrar iyi hissetmesini’ sağladığını söyledi, çünkü erkeklerle çıkarken, biseksüelliğini gizlediğini, ‘her şeyin kendisini birden değersiz gibi hissettirdiğini’ söylemişti.

TREY PEARSON

trey-pearson-press-portrait-2016-billboard-1548

Bir karısı ve iki çocuğu ile, rock şarkıcısı Trey’in açılması bir sürpriz oldu. Yürekten bir mektupla, ’20 yıldan uzun bir süre gay olmamayı’ nasıl denediğini açıkladı ve hayatının ‘en zor’ ama ‘en özgür’ anlarından biri olduğunu söyledi.

COLTON HAYNES

hulu_coltonhaynes_050616

Aylarca cinselliği hakkında çıkan spekülasyonlardan sonra Colton Haynes, Mayıs ayında gay olduğunu açıkladı. 27 yaşındaki aktör, ‘Çok daha mutlu ve sağlıklı’ olduğunu söyledi.

BRİAN ANDERSON

brian-anderson-rolling-stone-gay-marriage

Dünyanın belkide en ünlü kaykay sporcusu Anderson, Eylül ayında eşcinsel olduğunu açıkladı, ve ekledi ‘Gençken nasıl hissettiğimi düşünüyorum, bu çocuklardan birçoğunun umutları olmadığı için tamamen korkuyordum. Ama artık kendimi çok daha özgür ve mutlu hissediyorum..’

GEORGE SHELLEY

george-shelley-puts-out-casting-call-for-new-music-video-02

Eski Union J üyesi George Shelley, Şubat ayında açıldığında, etiketlenmeyi reddetti. Geleneksel cinsel kategorileri ‘biraz modası geçmiş’ olarak nitelendirerek, ‘benim için önemli olan, kendim olabilmem’ dedi.

RAYVON OWEN

rayvon-01

American Idol finalisti cesur bir şekilde erkek arkadaşını, müzik videosuna dahil etmeye karar verdi. ‘Sahtekar değilim, geçmişte insanlara yalan söylemedim, ama gerçeği ihmal ettim..’ diyerek açıldı.

NİCO TORTORELLA

tumblr_ml4cgt9gbq1qcjau6o2_1280

Seksi aktör Nico Tortorella, ilk olarak Haziran ayında kendisini, akışkan cinsiyetli olarak açıkladı, ancak daha sonra kendisini tanımlamak için ‘biseksüel’ terimini rahatça kullandığını söyledi. 

CALLUM SCOTT

calum-background-rhythm

Callum Scott 2015’teki Britain’s Got Talent yarışmasında birinci olarak, ismini duyurdu. Sonrasında verdiği bir röportajda eşcinsel olduğunu söyledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

34 Paylaşımlar
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin