2021’in En Ateşli 11 LGBTİ+ Sex Sahnesi!

 2021’in En Ateşli 11 LGBTİ+ Sex Sahnesi!
Digiqole ad

HBO,  Netflix, AppleTV+ ve Showtime gibi platformlar sayesinde 2021 geçtiğimiz yıllara göre en akılda kalıcı kuir sex sahnelerini izleyicilerle buluşturdu.

İşte sizin için seçtiğimiz 11 sex sahnesi:

“Gossip Girl”de Auder Aki ve Max’in Üçlü Birlikteliği.

Gossip Girl’ün üç yeni karizmatik karakteri Aki, Audrey ve Max arasında birkaç bölüm süren yoğun flörtleşmenin ardından yaşanan yaşanıyor. Birlikte akşam yemeği yiyen üçlüden önce Audrey ve Aki öpüşmeye başlıyor. Max çifti yalnız bırakmak için harekete geçince Audrey Max’e gitmek zorunda olmadığını söylüyor ve üçlü arasında akıllarda kalan bir birliktelik yaşanıyor.

“Elite” de Duşta Üçlü.

Birçok ateşli sahnesi olan İspanyol dizisinin dördüncü sezonunun üçüncü bölümünde Ander’in okul duşunda Omar ve Patrick’le kurduğu fantezilerin bir canlandırmasını görüyoruz. Keşke her şey havlu partisindeki kadar gerçek olsaydı…

“The L Word: Generation Q” da Bette ve Pippa Sanat Yapıyor.

Dizinin ikinci sezonunun yedinci bölümünde ünlü sanatçı Bette Porter’ın idolüyle yarattığı “sanat”a tanık oluyoruz. Sanat en iyi böyle icra edilebilirdi.

“Dickinson” da Emily ve Sue’nun Sevişme Sahnesi.

İkili arasında kelimenin tam anlamıyla “şairane” bir seks sahnesi yaşanıyor. Üçüncü sezonun dokuzuncu bölümünde arkadaşlarına (özellikle Sue’ya) şiir okuyor. Sue şiiri yayınlama kararı aldıktan sonra ikili kuir seks sahneleri arasında akılda kalıcı bir sevişme yaşıyor.

“Elite” de Mencia ve Rebe’nin Çikolata Dolu Lezbiyen Seks Partisi.

Mencia ve Rebe ikilisi daha önce de takılmıştı ama Rebe’nin annesi ikiliyi rahat bırakmadığı için rahat olamamışlardı. Yalnız kaldıklarında ikili birbirilerinin üstünden çikolata sosu yalayarak diziye akılda kalıcı bir sahne daha kazandırıyor.

“It’s a Sin” Richie’nin İlk Üçlüsü.

Dizinin ilk bölümünde 18 yaşındaki genç karakterimiz Richie, Wight Adasın’dan Londra’ya geldiği gibi erkeklerle takılmaya başlıyor. İlk bölümde Richie’nin seks sahnelerinin olduğu bir montaj görüyoruz ve bunların arasında yaşanan ateşli üçlü sahnesi dikkatimizden kaçmıyor.

“9-1-1: Lone Star” ın Tarlos’u Evi Ateşe Veriyor.

Heyecanla beklenen T.K ve Carlos seks sahnesi beklentileri aşıyor. İkili sevişirken bir kundakçı evi ateşe veriyor ve izleyiciyi ikili arasındaki ateş ile evi saran ateş arasında tercih yapmak zorunda bırakıyor.

“The L Word: Generation Q” Micah ve Maribel’in Her gün Göremeyeceğiniz Seks Sahnesi

Dizinin en tatlı sayılan çifti bu sahneden sonra artık en ateşlileri olarak da anılıyor. Bütün sezon beklenen sahne sonunda yaşanıyor ve herkesin beklentilerinin ötesinde bir seks sahnesine şahit oluyoruz. İkili trans bir erkek ve engelli bireyler arasında seksin ne kadar iyi olabileceğini hepimize gösteriyor.

“The L Word: Generation Q” Shane ve Tass Las Vegas’ta..

Zaten ikilinin dizideki en ateşli çiftlerden olduğu konusunda herkes hem fikir. Patronunuzla takılma başlığı kulağa ateşli gelse de sizin için ilk uçakla Las Vegas’a gelmesi daha da ateşli.

“The White Lotus” Rimming Sahnesi.

HBO Max’te izleyebileceğiniz “The White Lotus” da Armond ve Dillon ikilisi patronlarının ofisinde takılırken basılıyorlar ve biz de tam olarak ne yaptıklarını gayet net bir şekilde görüyoruz.

“Gossip Girl” de Seks Partisi.

Dizi ne kadar ileri gidebileceğini ilk sezonun son bölümünde Max tarafından düzenlenen seks partisi sahnesiyle hepimize gösteriyor. İlk sezon çok ateşliydi, ikinci sezon için sabırsızlanıyoruz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin