fbpx   .  

50 Cent ‘Annem Lezbiyendi..’

Daha önceleri yazmış olduğu homofobik sözleri nedeniyle oldukça eleştirilen rapçi 50 Cent, annesinin lezbiyen olduğu söylentilerini doğruladı.

Ünlü rapçi, gay blogger Perez Hilton ile konuştu. Küçük yaşta annesinin ölümünü, kendisinin büyükannesi tarafından yetiştirilmesini anlattı.

‘Annem lezbiyendi. Evet, kadınları seviyordu. Tüm çocukluğumda bu böyleydi.

‘İki kadını birlikte gördüğünüzde, evet bunlar sadece kız arkadaşlar. Yakınlar diyorsunuz. Ama, annemle birlikteyken durum farklıydı.

 

50 Cent’in LGBT ile arası hiç iyi olmadı. Çünkü rapçi daha önce homofobik şarkı sözleri için eleştirildi ve 2004 yılında Playboy’a gay olmanın ‘iğrenç’ bir şey olduğunu söylemişti.

Bununla yetinmeyip, 2010 yılında intihar eden gay rapçi Tyler Clementi’nin ardından, nefret dolu sözler içeren bir tweet attı.

Sözleri o kadar nefret dolu ve kötüydü ki!

‘Eğer bir erkek 25 yaşını aşmış ve …. sevmiyorsa kendini öldürsün daha iyi. Böylece dünya daha iyi bir yer olacak.

Ancak ABD Başkanı Barack Obama’nın evlilik eşitliğini desteklemesi sonrasında rapçi, homofobik olma konusunu tekrar düşünmeye başladı.

50 Cent ayrıca, eşcinsel olduğunu açıklayan rapçi Frank Ocean’ı destekledi ve onunla ilgili sorunu olan herkesin ‘aptal’ olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.