fbpx   .  

6 Yaşındaki Oğlunu ‘Eşcinsel Gibi Davrandığını’ Düşündüğü İçin Döven Adama 3 Yıl Hapis Cezası Verildi

Üç çocuk babası adam, oğlunu başka bir çocuğun kucağında otururken görüp, ikisinin belirsiz bir eşcinsel cinsel ilişkiye girdiklerini düşündükten sonra oğlunu dövdüğü için üç yıl hapis cezasına çarptırıldı. Courier Mail’deki bir rapora göre, saldırı birkaç gün sürdü. Çocuğunu fiziksel ve duygusal olarak hırpalayan adam, annesinin ise bilincini kaybetmesine neden oldu.

28 yaşındaki isimsiz bahçıvanın oğluna saldırdığı sırada ‘Eşcinsel olmak yanlış!” diye bağırdığı iddia edildi.

 

Oğlunu yere fırlatmadan önce “Yetişkin olsalardı onları öldürürdüm!” diyerek çığlık attığı söylendi.

Çocuğun annesi müdahale etmeye çalıştığında babası onu duvara fırlatarak boğazını bilincini kaybedene kadar sıktı.

 

Baba, kadın bilincini kaybetmeden önce, “Bundan sonra beni s*ksen iyi olur” demekle suçlandı.

Avustralya, Queensland’deki Mackay Bölge Mahkemesi, adamın daha sonra bilinci yerine geldiğinde anneden özür dilediğini, ancak ağlayan bebeğini teselli etmeye gittiğinde anneyi tokatlamaya devam ettiğini kanıtladı.

Çocuğuna ve anneye yönelik saldırılar birkaç gün boyunca devam etti ve ancak bir sosyal yardım ziyareti onları daha fazla istismar ve saldırıdan kurtardığında durdu. Adam gözaltına alındı.

Gözaltındayken polise, “Açıklaması zor, oğlumu başka bir çocuğun kucağında otururken yakaladım, bu hayatımda gördüğüm en üzücü şey” dedi.

Daha sonra polise “Ben bir bok parçasıyım. Çocuğuma elimi sürmemeliydim, ama işin doğrusu bunu yaptım.”

Açıkça pişmanlık ifadesine rağmen, polis, adamın hala çocuklarının hayatını kaçırmak istemediğini söyleyerek anne ve oğlunun suçlamaları düşürmesini sağlamaya çalıştığını söyledi. Ayrıca, anne ve oğluyla temas kurmasını yasaklayan çok sayıda polis emrini de ihlal ettiği bildirildi.

Adam mahkemede tüm suçlamaları kabul etti ve Pazartesi günü yargıç Tony Moynihan tarafından üç yıl hapse mahkum edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.