Old Guard’ın Devam Filmi Yolda!

 Old Guard’ın Devam Filmi Yolda!
Digiqole ad

Netflix’in hit fantastik aksiyon filmi The Old Guard’ın devam filminin geleceğini yaklaşık bir aydır biliyorduk ve şimdi onu kimin yöneteceğini de biliyoruz!

Ne yazık ki, Gina Prince-Bythewood devam filmini yönetmek için geri dönmeyecek, ancak ölümsüz savaşçılar hakkındaki filmin yönetmenliği başka bir yetenekli kadın yönetmene veriliyor. Star Wars: The Rise of Skywalker’ın ikinci birim yönetmeni olan Victoria Mahoney, The Old Guard film serisinin ikinci bölümünü yönetmek için devreye girdi.

Mahoney, “Old Guard’ı oluştururken kullanılan kolektif yetenek, beceri ve anlayış seviyeleri gerçekten beni etkiledi” dedi. “Yüz kereden fazla izlemiş olmalıyım ve bu nedenle, The Old Guard yolculuğuna vahşi serserilerle birlikte davet edilmenin heyecanının gerçek ölçüsünü iletemiyorum. Aksiyon seven izleyiciler için türü zorlamaya devam etmek için her zaman istekliyim.”

Prince-Blythewood da dizginleri teslim etmekten heyecan duyuyor. Bir açıklamada, “Old Guard’ı ve dünyaya katmaktan onur duyduğum hikayeyi ve karakterleri seviyorum” dedi. “Türü bozmak heyecan vericiydi. Devam filmini yönetmemeye karar verdim ama yapımcı olarak devam edeceğim. Sonraki bölümü Vic Mahoney’nin devralmasıyla  franchise’ımızı emin ellere bırakıyorum.”

Devam filminin konusunun ne olacağını şu anda bilmiyoruz, ancak en sevdiğimiz ölümsüz eşcinsel çiftimiz, Marwan Kenzari ve Luca Marinelli’nin canlandırdığı Yusuf ve Nicky’nin kesinlikle geri döneceğini biliyoruz.

Theron, devam filmi hakkında ilk kez konuştuğunda, Yusuf ve Nicky’nin geri döneceğini de doğruladı. Karakterlerin devam filminde geri dönüp dönmeyecekleri sorulduğunda “Ah evet! Kesinlikle olacaklar” dedi.

Theron, Kenzari ve Marinelli’nin yanı sıra diğer oyuncular KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Veronica Ngo ve Chiwetel Ejiofor da geri dönecek.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin