60 Santimlik Dildo İle Hastaneye Kaldırılan Erkeğe Doktorlardan İnanılmaz Müdahale!

 60 Santimlik Dildo İle Hastaneye Kaldırılan Erkeğe Doktorlardan İnanılmaz Müdahale!
Digiqole ad

Milan’da ilginç bir olay yaşandı. 

İtalya’nın Niguarda kentinde yaşanan bir olay dünyanın sayılı tıp dergilerinden BMJ’ye konu oldu. İtalya’daki Great Metropolitan Hastanesi’nde yaşanan ve tıp literatürüne giren olayda 60 santimetre uzunluğundaki bir seks oyuncağı cinsel tatmin yaşamak isteyen bir erkeğin içinde kaldı. Hastaneye kaldırılan kişinin içinden seks oyuncağını çıkaramayan doktorlar röntgeni görünce yeni bir yöntem izledi.

Dünyanın saygın tıp dergilerinden BMJ’de yer alan makale, Milano il sınırları içindeki Niguarda’da geçen bir olayı mercek altına aldı. İngiliz ve ABD basınında da yer alan makalede, 31 yaşında olan ve ismi açıklanmayan bir erkeğin karın ağrısıyla hastaneye gittiği ifade ediliyor. Derginin haberinde, talihsiz hastanın 24 saat önce seks fantezisi için makatından bir cinsel oyuncak soktuğunu söylediği ve bunu çıkaramadığı aktarıldı.

Haberde, hastaneye gelen kişinin karın ve mide ağrısı çektiği ifade edilirken doktorlar röntgen sonuçlarını görünce şaşkına döndü. Hem geniş hem de yaklaşık 60 santimetrelik uzunluğuyla adamın göğüs kısmına kadar giren cismi çıkarmak için doktorlar ameliyata girdi. Fakat yaşanan olayda doktorlar kayganlaştırıcı ve benzeri sistemlerle nesneyi çıkarmayı başaramadı. Acı içinde kıvranan hastanın içindeki nesnenin uzun olması dolayısıyla çıkarılamadığını tespit eden doktorlar yeni bir yöntem denedi.

ASST Great Metropolitan Hospital hastanesinde görev yapan Dr Lorenzo Dioscoridi ve ekibi  hastanın derdini çözebilmek için yeni bir araç üretti.

“Yoğun çabaların ardından cismi uzak ucundan yakalayarak çıkardık.”

“Normal polipektomi araçlarına kıyasla daha sert olan bu araç, cisme müdahelemizi kolaylaştırdı.”

Bu olay akıllara Chicago’da “hulk boy bir penis” nedeniyle hastanelik olan “efsane” isim Fredy Alanis’i getirdi. 

Alanis hastanede çektiği selfieyi “Kötü açı için üzgünüm fakat hulk boy bir çük sayesinde düştüğüm bu anı ölümsüzleştirmem gerekiyordu” diye paylaşmış, kısa sürede büyük popülerlik kazanmıştı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

56 Paylaşımlar
Paylaş56
Tweetle
Paylaş
Pin