İzleyin: Freddie Mercury’nin Bagaj Taşıdığı Dönemi Anlatan Harika Video

 İzleyin: Freddie Mercury’nin Bagaj Taşıdığı Dönemi Anlatan Harika Video

**EMBARGOED UNTIL 00:01 05/09/18 – FREE FOR EDITORIAL USE *** FREDDIE FOR TAKE-OFF! British Airways and Heathrow baggage handlers perform tributes to one-time Heathrow baggage handler Freddie Mercury for the Queen legend’s September 5th birthday celebrations at Heathrow T5. The baggage handlers have been taking professional choreography lessons learning a full routine to ‘I Want To Break Free’ as part of a special celebration ahead of the release of BOHEMIAN RHAPSODY, the new Queen movie released on October 24th.

Digiqole ad

Freddie Mercury, Queen ile müziğin tozunu dumanına katmadan önceki hayatında Heathrow’da bagaj taşıyordu. 

Heathrow ve British Airways de, Freddie’nin 72. doğum gününü kutlamak için özel bir video hazırladı.

Kareografisini X Factor ve Strictly Come Dancing’in eğitmeninin hazırladığı gösteride, dans kadar kostüm de dikkat çekiyor. Tüm dansçılar bıyıklı!

Bu şova ek olarak, Heathrow gün boyunca Queen şarkıları çalınacağını ve ismi Freddie, Frederick veya Farrokh (Mercury’nin gerçek adı) olan herkesin British Airways’in lüks hizmetlerinden faydalanabileceğini duyurdu.

Biseksüel sanatçı ikon haline gelmiş, HIV nedeniyle 1987’de hayatını kaybetmişti. Hayatının anlatıldığı ve başrolünde Freddie olarak Rami Malek’i göreceğimiz “Bohemian Rhapsody” filmi ise merakla bekleniyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin