Adele ve Nicki Minaj’ın ‘Efsane’ Şarkısı Yolda!

 Adele ve Nicki Minaj’ın ‘Efsane’ Şarkısı Yolda!
Digiqole ad

Minaj’ın dediğine göre klibi çoktan çekmişler bile!

Nicki Minaj, Lady Gaga’nın bir sonraki albümünün adını Adele yapmayı planladığını görmüş ve “biramı tut” demiş olmalı, çünkü İngiliz vokallerinin kraliçesiyle “efsane” bir şarkı kaydettiğini açıkladı. Hatta şarkı düşündüğünüzden daha yakın bir tarihte bile çıkabilir!

Minaj, Adele ile işbirliği yapıp yapamayacağı sorulduğunda modaya yönelik Fendi Prints On isimli moda partisinin açılışında Entertainment Tonight ile konuşuyordu. “Evet evet evet evet! Vuhuuu!” Diye bağırdı. Ancak rapçi, “Adele, onunla çalıştığımızı ve çoktan bir klip çektiğimizi kimseye söylememem için yemin ettirdi. Efsane bir şarkı!” Şeklinde ekledi.

Adele’in geçmişte Minaj’a karşı bir sempatisi olduğunu James Corden ile yaptığı Carpool Karaoke sürüşünden biliyoruz. İngiliz şarkıcı, Kanye West’in şarkısı “Monster”da bulunan Minaj’ın kısmını çok beğendiğini itiraf etmişti. Belki de gay bir bara giderek yeni şarkılarını kutlarlar, kim bilir?

Nicki Minaj’ın geçenlerde müziği bıraktığına dair attığı tweetten sonra bu ikilinin işbirliği yaptığını duymak gerçekten ilgi çekici. Sildiği o tweetinde “Emekli olmaya karar verdim ve ailemin olmasını istiyorum,” yazıyordu. “Artık mutlu olduğunuzu biliyorum. Hayranlarım, şarkılarımı söylemeye devam edin. Sizi ÇOK seviyorum.”

Daha sonra Queen Radio’nun Beats 1 şovunda konuşan Minaj, “hala burada olduğunu” ve yaptığı açıklamanın “beklenmedik ve vurdumduymaz” olduğunu söyledi. Ne diyelim, beklemedeyiz!

Öneriler

1 Comment

  • […] beklentiler oldukça yüksek. Dünya, Adele’in yeni müziğine aç bir şekilde bekliyor. Daha geçtiğimiz yıl Adele’in Lady Gaga, Beyoncé ve hatta Nicki Minaj gibi isimlerle düet yapmış […]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin