9 Yaşındaki Çocuğa ‘Gay Gibisin’ Diyerek Saldırdı!

 9 Yaşındaki Çocuğa ‘Gay Gibisin’ Diyerek Saldırdı!
Digiqole ad

Saldırgan, çocuğun göğsünü yumruklamadan önce, ceketsiz ve ayakkabısız bir şekilde yağmurun altında bekleterek, “Neden ağlıyorsun lan?” diye sordu. Craig Stodden isimli İskoç bir adam, 7 Aralık tarihinde 9 yaşındaki bir çocuğun göğsünü yumrukladıktan sonra “ciddi cezalandırma” ile karşı karşıya.

Adamın bağırmasından sonra çocuk yere düşünce annesi odaya girdi ve Stodden’a çocuğu rahat bırakmasını söyledi. İddiaya göre Stodden, ‘a*cık, ibne, homoseksüel’ gibi laflar söyledi ve “Siktir ol git! Seni bu evde istemiyorum!” Diye bağırdıktan hemen sonra çocuğu sağanak yağmurun altına ceketsiz ve ayakkabısız bir şekilde gönderdi.

Bir sürücü çocuğu dışarıda görünce arabada sığınması için davet etti. Stodden, bir süre sonra dışarı çıkıp o sürücüye çocuğu görüp görmediğini sordu ama çocuğun arka koltukta olduğunu görmedi. Sürücü çocuğa adamı tanıyıp tanımadığını sorunca çocuk akıllı davranıp hayır dedi. Sürücü, olayın ardından çocuğu bölge karakoluna götürdü.

Anne, polise çocuğunun kayıp olduğunu söylemek için aradığında polis, çocuğun karakolda olduğunu söyledi.

Yetkililer, çocuğun göğsüne atılan yumruğun açtığı morluğu görünce Stodden’ı hemen tutukladılar.

Polis Şefi Elizabeth McFarle, Stodden’a, “Bu şekilde davranmanın ciddi bir sebebi olması gerekir diye düşünmüştüm ama bir çocuğa böyle laflar etmenin hiçbir haklı sebebi olamaz. Çocuğa yaptığın şey onda hayatı boyunca etki bırakacak. Seni bugün yargılamayacağım için mutluyum. Düşünüp taşınmam için üç haftamın olması iyi bir şey.”

Stodden, 23 Ekim 2019’da yargılanacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

42 Paylaşımlar
Paylaş42
Tweetle
Paylaş
Pin