fbpx   .  

Yeni Külkedisi’nin Peri Annesi Billy Porter Olabilir!

Hollywood Report’un haberine göre, Pose’daki muhteşem rolüyle daha geçenlerde en iyi erkek oyuncu dalında Emmy ödülü kazanan Porter’ın, Sony’nin Külkedisi’nde yer alabileceği konuşuluyor. Daha da iyisi, kaynaklara göre kendisi peri anne rolünü oynayacak. Şimdiden heyecanlanıyoruz doğrusu.

Disney’in 1950 yapımı filminden sonra Külkedisi’nin gerçek oyuncularla çekilmiş iki (live-action) filmi yapıldı: İkonik Rodgers & Hammerstein ve daha az ikonik olan, Lily James’in oynadığı 2015 versiyonu. Sony Pictures, korkunç bir üvey annesi ve üvey kardeşleri olan yetim kalmış bir kızın klasikleşmiş masalını tekrar çekmeyi planlıyor. Bu yılın başlarında Külkedisini, Fifth Harmony’nin ödüllü pop yıldızı Camila Cabello’nun oynayacağı açıklandı. Camila aynı zamanda filmin müziklerini de yapacak.

 

Ancak dürüst olmak gerekirse, Whitney Houston’ın 1997 yapımı filmde oynadığı Peri Anne rolünü harikulade bir şekilde kaldırabileceği için filmin biletini bizlere asıl aldıran hiç şüphesiz Billy Porter olacak. Filmde tam olarak neler olacağının detayları ve Porter’ın kesin yer alıp almayacağı henüz belli değil. Biz yine de Porter’ın, bu rolü harika bir şekilde üstleneceğini düşünüyoruz!

 

Külkedisi’nin yayınlanma tarihi 5 Şubat 2021 olarak belirlendi. Patlamış mısırlarımız şimdiden hazır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.