Angelina Jolie ve Michelle Pfeiffer, Malefiz’in Kırmızı Halısında Öpüştü

 Angelina Jolie ve Michelle Pfeiffer, Malefiz’in Kırmızı Halısında Öpüştü
Digiqole ad

Angelina Jolie, gençken uzun zaman boyunca Michelle Pfeiffer’dan hoşlandığını açıkladıktan iki hafta sonra, Maleficent 2: The Mistress of Evil’ın Roma’daki Avrupa prömiyerinde kırmızı halıda Pfeiffer’ı öptü.

Fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla öpücük yanaktandı ama bilirsiniz “öpücük öpücüktür”. Bu iki büyük efsanenin herhangi bir şekilde birbirini öpmesi, lezbiyenlerin görmek isteyeceği bir şey; Kuirlerin görmeyi hak ettiği bir şey.

Bu an, biseksüel olan Jolie’nin, Pfeiffer’dan Scarface’de ve Grease 2’de oynadığı zaman hoşlandığını itiraf etmesinden geliyor. Bu itiraf, filmin üç yıldızının (Jolie, Pfeiffer ve Elle Fanning) birlikte bulunduğu ve gençlik aşklarının kim olduğu sorulan bir röportajda gerçekleşmişti.

Jolie’nin ilk yanıtı A Street Car Named Orlando’da oynayan Marlon Brando’ydu. Ancak Fanning Grease’deki karakter Danny Zuko’dan hoşlandığından bahsedince, Jolie’nin gözleri parladı ve Pfeiffer’e bakarak “Grease’de sana bayılmıştım,” dedi.

Pfeiffer, mahcup bir şekilde “Senin gençlik aşkın mıydım?” diye sordu.

Jolie, “Sen ‘Cool Rider’ı söylerken kesinlikle senden hoşlanmıştım ve oldukça seksiydin,” dedi. “Scarface’de oynadığında da senden oldukça hoşlanmıştım,” şeklinde adeta nerede durması gerektiğini bilmeyen hayran kuir bir kadın gibi eklemişti.

Filmin yıldızları, Malefiz’in en gay filmlerden biri olması yetmiyormuş gibi, filmi daha da homoerotik bir şekle soktular. Açıkçası bu yüzden kendilerine çok teşekkür ederiz!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

65 Paylaşımlar
Paylaş65
Tweetle
Paylaş
Pin