İzleyin: Harry Styles’ın Yeni Klibindeki Güçlü Biseksüel Enerji!

 İzleyin: Harry Styles’ın Yeni Klibindeki Güçlü Biseksüel Enerji!
Digiqole ad

Gelecek, cinsel açıdan “değişken” ve Harry Styles bunu bildiğini bize göstermek istiyor.

Yeni teklisi “Lights Up”ın klibinde, artık dövmeli ve anlayışlı olmak suretiyle yontulmuş Harry, kadınların ve erkeklerin karışık olduğu sahil kenarında üstsüz ve gürültülü bir şekilde partiliyor.

İngiliz asıllı şarkıcı-söz yazarı daha önceden de müziklerinde üstü kapalı bir şekilde cinsel açıdan “değişkenlik” barındırdı. “Medicine” gibi şarkılar -2017’de kendi adıyla çıkardığı albümde bulunmasa da- kadınlar ve erkeklerle “beraber olmakla” ilgili.

Her ne kadar Harry kendini açık bir şekilde eşcinsel, biseksüel veya panseksüel olarak tanımlanmasa da ve daha önceki röportajlarında kendine etiket yapıştırmamayı tercih ettiğini söylese de, Styles’ın cinsel yöneliminin belirsiz olduğu birçok kişi tarafından biliniyor.

Rolling Stone, Ağustos ayında Styles’ın ilk solo turnesinde ‘Black Lives Matter’ bayraklarının yanı sıra gay, trans ve biseksüel bayrakları salladığını yazmıştı. Hatta Amerika’daki bir konserinde “Make America Gay Again (Amerika’yı Tekrar Gay Yapın)” yazılı bir bayrağı seyircilerin birinden ödünç alıp sahnede salladığından bahsetmişti.

Dergiye verdiği röportajında Harry, “İnsanlar ne olmak isterse istesin, hep rahat olmalarını istiyorum. Belki bir konserin, gösterinin ortasında yalnız olmadığını fark ettiğin bir an olabilir. Beyaz bir erkek olabilirim ve her ne kadar onların yaşadıklarının aynısını yaşamamış olsam da konserlere gelen insanların neler yaşadığının farkındayım. Bu insanların tam olarak neler hissettiklerini bilmediğim için biliyormuşum gibi davranamam. Bu yüzden ‘Nasıl hissettiğinizi anlıyorum’ demeye çalışmıyorum. Sadece bu insanların farkında olduğumun ve onları kabullendiğimi bilmelerini istiyorum.” Diyerek gönlümüzü bir kez daha çalmayı başarmıştı.

“Lights Up” klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin